Gadu Radio na Święta

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Gadu Radio przygotowało dla swoich słuchaczy prezent: specjalny kanał muzyczny z kolędami – „Gadu Radio Kolędy”.
W nowym programie znalazły się znane i lubiane nastrojowe kolędy, radosne pastorałki, które znakomicie mogą towarzyszyć podczas rodzinnego biesiadowania przy świątecznym stole, jak również służyć jako akompaniament do wspólnego śpiewania kolęd. W nowym kanale Gadu Radia można posłuchać także licznych życzeń znanych polskich gwiazd nagranych specjalnie dla użytkowników Gadu-Gadu. O swoich sposobach na spędzenie świąt podzielą się m.in.: Maryla Rodowicz, Jacek Cygan, Grzegorz Skawiński, Krystyna Czubówna, Piotr Machalica, Natalia Kukulska, Szymon Wydra i Agata Młynarska.

Gadu Radio dostępne jest bezpośrednio z komunikatora Gadu-Gadu – wystarczy uruchomić tzw. odtwarzacz radia i wybrać jeden z 10 kanałów muzycznych. Dzięki specjalnemu oprogramowaniu nowy kanał „Kolędy” pojawi się w menu w sposób automatyczny. Wystarczy wówczas tylko kliknąć, aby słuchać najpiękniejszych kolęd w polskim wykonaniu. Prosto z komunikatora Gadu-Gadu.

Na czas emitowania kanału „Kolędy” zniknie tymczasowo kanał „Rock”, który rozpocznie nadawanie z początkiem nowego roku, z jeszcze bogatszą playlistą rockowych przebojów – Rock na Nowy Rok!

www.gaduradio.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry