Gadu Radio przemówi na święta

Gadu-Gadu przygotowało dla swoich użytkowników na Mikołaja niespodziankę – dzisiaj rusza specjalny kanał świąteczny w Gadu Radio, a niecodzienną ciekawostką będzie możliwość nagrywania własnych życzeń świątecznych przez użytkowników. Życzenia będą następnie emitowane w „Gadu Radio na Gwiazdkę”.
Pod hasłem „Gadu Radio na Gwiazdkę – Oddajemy Ci głos!” Gadu-Gadu umożliwia od dzisiaj nagrywanie życzeń świątecznych. Będą one emitowane o pełnej godzinie (w przedziale 12.00-23.00, oprócz weekendów) na kanale Gadu Radio na Gwiazdkę.

Kanał „Gadu Radio na Gwiazdkę” ma być magiczną krainą świąt, pełna ciepłych życzeń i radości.

W „Gadu Radio na Gwiazdkę”  można usłyszeć polskie i zagraniczne piosenki świąteczne, poczuć klimat zbliżających się świąt, a nawet usłyszeć dzwonki sań, tupot reniferów, szelest prezentów i moc świątecznych przebojów. Znane gwiazdy opowiedzą o tym, jak spędzają święta.

Kanał świąteczny „Gadu Radio na Gwiazdkę” dostępny jest bezpośrednio w komunikatorze Gadu-Gadu, można go posłuchać także z poziomu strony internetowej www.gaduradio.pl

Aby nagrać swoje życzenia – tzw. dobrą nowinę – wystarczy zadzwonić na numer GG:417 z poziomu komunikatora Gadu-Gadu lub z tel. Pod adresem www.mojageneracja.pl/417 opublikowane zostały pokazowe filmy i więcej informacji o świątecznej zabawie. Dzwoniących przywita dobrze znajomy głos…

www.gaduradio.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top