Gadzety.biz – ponad 120 dostawców na platformie

Po miesiącu od startu internetowej platformy gadżetów reklamowych Gadzety.biz swoje produkty za jej pomocą oferuje ponad 120 dostawców z całej Polski. Serwis Gadzety.biz ma wspomagać firmy w poszukiwaniu najlepszych ofert na dostawę artykułów reklamowych. Na jego stronach znajduje się m.in. katalog firm i produktów, zapytania ofertowe, nowości i promocje oraz najnowsze informacje z branży.

Reprezentowany jest cały przekrój branży gadżetów reklamowych – informuje koordynator projektu Gadzety.biz, Łukasz Denejko – Z usług platformy korzystają małe, lokalne firmy jak i ogólnopolscy dystrybutorzy, producenci i importerzy artykułów reklamowych z dalekiego wschodu. Pojawiają się też pierwsze zapytania ofertowe.

W związku z pozytywnym przyjęciem przez rynek projektu planowane są następne przedsięwzięcia wspomagające przeprowadzanie projektów marketingowych. Kolejne platformy będą w pełni zintegrowane z serwisem Gadzety.biz.

www.gadzety.biz

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

IT w Ubezpieczeniach
09.12.2021
Pytech Summit 2021
09.12.2021
Kongres Bezpieczeństwa Sieci
16.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry