GAME OVER SIMLOKI – Heyah likwiduje SIMlocki za darmo

Opublikowano: 24 maja 2005. Kategoria: Rynek. Tagi:

W szufladach domów w całym kraju leżą nieużywane telefony, często bezużyteczne z powodu założonej na nie blokady SIMlock. Heyah chce, by aparaty wróciły do łask i znowu mogły bez ograniczeń służyć swoim właścicielom. Heyah, jako pierwsza, postanowiła pomóc uwolnić aparaty i rozpoczyna wielką akcję likwidowania SIMlocków za darmo.

Od 26 maja do 19 czerwca, w 14 miastach, odbędą się imprezy Heyah, podczas których użytkownicy telefonów komórkowych będą mogli bezpiecznie usunąć SIMlocka w swoim aparacie. Przez cztery tygodnie, od czwartku do niedzieli, będzie można odwiedzić punkty Heyah w Łodzi, Zakopanem, Sopocie, Gdyni, Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu, Szczecinie, Olsztynie, Lublinie, Bydgoszczy, Katowicach i Rzeszowie.

Jeżeli ktoś chce się cieszyć telefonem bez SIMlocka, wystarczy, że przyjdzie na jedną z 16 imprez Heyah do charakterystycznych namiotów ustawionych na głównych placach i w galeriach handlowych w centrach miast, gdzie bezpiecznie i za darmo usunie blokadę ze swego telefonu.

Heyah będzie zdejmować SIMlocki ze sprawnych, nieuszkodzonych, logujących się do sieci polskich operatorów aparatów, których użytkownicy potwierdzą, że są one ich własnością i zostały nabyte w sposób legalny.

Heyah nie stawia warunków – nie trzeba być użytkownikiem Heyah, by ściągnąć SIMlocka za darmo, nie trzeba kupić pakietu startowego Heyah – wystarczy chęć uwolnienia aparatu.

Dla wszystkich, którzy odwiedzą imprezy, Heyah przygotowała wiele innych atrakcji. W namiotach będzie można odwiedzić Gadżetownię Heyah, a tam stworzyć swoją własną, niepowtarzalną koszulkę, zaopatrzyć się w heyahowe gadżety, ściągnąć dzwonki i ikonki na swój telefon, czy korzystać bez ograniczeń z Tokaryny – zabawnego, telefonicznego serwisu Heyah, gdzie można pośmiać się, pokłócić, wysłuchać miłych słów. A dla tych, którzy chcą posłuchać dobrej muzyki Heyah zaplanowała występy DJ’ów. W trakcie trwania akcji będą rozdawane materiały informacyjne zawierające, m.in.: wykaz modeli aparatów, w których Heyah zlikwiduje SIMlocki. Klienci będą informowani, że zdjęcie SIMlocka z telefonu objętego gwarancją może spowodować jej utratę.

Od teraz Klienci będą mogli się cieszyć aparatami bez SIMlocków.

Heyah zaprasza na imprezy z cyklu GAME OVER SIMLOKI:

I etap   26 – 29 maja 'długi weekend'

1. Łódź

2. Zakopane

3. Sopot

4. Gdynia

II etap   2 – 5 czerwca

1. Warszawa

2. Poznań

III etap   9 – 12 czerwca

1. Kraków

2. Wrocław

3. Szczecin

4. Olsztyn

IV etap 16-19 czerwca

1. Lublin

2. Bydgoszcz

3. Katowice

4. Rzeszów

http://www.heyah.pl

Sylwester KozakGAME OVER SIMLOKI – Heyah likwiduje SIMlocki za darmo

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.