Gamelion Studios ogłasza wielki nabór informatyków

Gamelion Studios – wchodzący w skład grupy BLStream producent gier na platformy mobilne chce zatrudnić w szczecińskiej siedzibie 100 osób.

Gamelion jest potentatem wśród niezależnych firm europejskich, zajmujących się tworzeniem mobilnych aplikacji i wysokiej klasy gier na platformy konsolowe. Aby móc utrzymać dynamiczne tempo rozwoju firma potrzebuje nowych programistów, testerów aplikacji oraz grafików.

Gamelion jest firmą międzynarodową, co oznacza, że nowi pracownicy od razu wejdą w skład międzynarodowego zespołu specjalistów.

W ciągu ostatnich lat Gamelion wydał szereg produkcji dla odbiorców w Europie i w Stanach Zjednoczonych, zbierając wysokie oceny recenzentów i wiele nagród.

Zespół Gamelion ma doświadczenie we wszystkich wiodących platformach włączając w to Symbian, Brew, WinMobile, WIPI, Flash Lite, Java, DoJa i Palm oraz zapewnia kompletny serwis poprodukcyjny, dysponując największą w Polsce bazą ponad 600 różnych urządzeń mobilnych.

Klientami Gamelion są: Nokia, Sony Pictures, Namco Bandai, Square Enix, Qualcomm i Electronic Arts.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry