Garou przedpremierowo na Muzzo.pl

Muzzo.pl zyskuje coraz większe uznanie sławnych i cenionych twórców nie tylko polskiej, ale i światowej sceny muzycznej. Do grona prawie 3000 artystów, którzy założyli tam swoje profile dołączyła gwiazda światowej sławy – Garou. Wyłącznie na Muzzo.pl, fani Kanadyjczyka mogą przedpremierowo usłyszeć kawałki z jego najnowszej płyty, zatytułowanej „Piece of My Soul”.
Oficjalna premiera płyty będzie miała miejsce 12 maja, tymczasem użytkownicy Muzzo.pl już tydzień wcześniej mogą odsłuchać i ocenić najnowsze nagrania artysty. Codziennie, Od 6 do 10 maja na jego profilu w Muzzo.pl, absolutnie przedpremierowo, będzie pojawiał się jeden kawałek z niepublikowanego jeszcze albumu. Jako pierwszy ukaże się utwór zatytułowany „Take A Piece Of My Soul”, w nastepnej kolejności zaś: „Back For More”, „First Day Of My Life”, „Stand Up” oraz „You And I”.

Album, na którym Garou śpiewa wyłącznie po angielsku planowany był już wiele lat temu, jednak nigdy się nie ukazał. W roku 2007 piosenkarz powrócił do tego pomysłu i zrealizował go właśnie na najnowszej płycie. Większość materiału nagrano w Szwecji, pod czujnym okiem legendarnego Peera Astroma, producenta takich gwiazd, jak Celine Dion, Madonna czy Jennifer Lopez. Aż 5 spośród 13 kawałków, jakie znalazły się na płycie, Garou udostępnia od dziś wyłącznie użytkownikom Muzzo.pl.

Swoje profile na Muzzo.pl założyło już prawie 3000 artystów i dwa razy tyle fanów. Prócz debiutujących muzyków, zrobiły to takie gwiazdy, jak Natalia Kukulska, Kasia Kowalska, Gosia Andrzejewicz, Zakopower, 52 Dębiec, Kayah, Bisquit, Queens, Sara May, Marysia Sadowska, Dorota Miśkiewicz czy zespół Blue Cafe.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Kampania "To jest Twój biznes"
01.12.2022 - 31.01.2023
Program społeczny TOP Women w e-biznesie
15.01.2023
Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry