Gas Station Simulator 4 stycznia zadebiutowała na macOS na Steam.

Gas Station Simulator – bestsellerowa gra od DRAGO entertainment, zadebiutowała na urządzeniach z systemem macOS na platformie Steam. Krakowska spółka pełni przy projekcie zarówno rolę producenta, jak i wydawcy. W październiku ubiegłego roku tytuł trafił w ręce fanów gier konsolowych, a dywersyfikacja kanałów sprzedażowych pozytywnie wpływa na monetyzację tytułu. Dzięki intensywnemu i konsekwentnemu rozwijaniu gry sprzedaż przekroczyła 1 mln egzemplarzy.  

Gas Station Simulator 4 stycznia zadebiutowała na macOS na Steam. 1

– Cieszę się, że udaje nam się konsekwentnie realizować strategię opartą na tworzeniu autorskich produkcji przy równoległym rozwijaniu własnego działu wydawniczego. Właśnie uruchomiliśmy sprzedaż gry Gas Station Simulator, kompatybilną ze sprzętem Apple’a na platformie Steam. Wartym podkreślenia jest, że jest to pierwszy port, który został stworzony przez nas. To natywna wersja na macOS, która działa przy systemach opartych na procesorach Intel i M1.– mówi Joanna Tynor, prezes zarządu DRAGO entertainment. – Liczę, że najnowsza odsłona projektu wpłynie na dalsze wzrosty przychodów ze sprzedaży naszej flagowej produkcji. Jesteśmy dobrej myśli, ponieważ gry dedykowane urządzeniom Apple’a niezmiennie cieszą się dużą popularnością ze względu na dobrą wydajność i najlepszą grafikę, co wpływa na komfort rozgrywki – dodaje.

Mechanika Gas Station Simulator obejmuje rozbudowę i odnawianie zniszczonej stacji benzynowej, którą twórcy gry zlokalizowali wzdłuż drogi Route 66 w USA. Globalna premiera gry w sklepie Steam odbyła się 15 września 2021 roku. Budżet produkcyjny zwrócił się jej twórcom zaledwie w 90 minut od premiery. W pierwszej dobie od rozpoczęcia sprzedaży, projekt uplasował się na 1. pozycji na Global Top Sellers oraz na 1. miejscu w zestawieniu New and Trending i Top Sellers. Zainteresowanie symulatorem rozbudowy amerykańskiego biznesu nie słabnie. Na ponad 16 300 recenzji na Steam, 86 proc. ocen jest pozytywnych.

Założeniem Spółki jest ciągły rozwój projektu, zarówno o płatny, jak i bezpłatny content. Niedawno Studio wprowadziło nowy update Gas Station Simulator – hit otrzymał m.in. świąteczne akcenty, co pozytywnie wpłynęło na aktywność graczy.

Wpisy promowane

  • Ile trwa budowa domu?
    Czas budowy domu jednorodzinnego zależy od wielu czynników, takich jak wielkość domu, stopień skomplikowania projektu, rodzaj materiałów i umiejętności wykonawców. ...
  • Dlaczego warto wynająć manipulator do szyb na budowę?
    Dlaczego warto wynająć manipulator do szyb na budowę? To proste — podnośnik dźwigowy z przyssawką pozwala na szybkie i bezpieczne ...

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top