Gazeta.pl w hołdzie Czesławowi Miłoszowi

Opublikowano: 16 sierpnia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Na znak żałoby po śmierci Czesława Miłosza, wielkiego polskiego poety, pisarza i historyka literatury, laureata Literackiej Nagrody Nobla, strona główna portalu Gazeta.pl w sobotę została zmieniona z kolorowej na czarno-białą.

Portal Gazeta.pl w hołdzie Czesławowi Miłoszowi przygotował specjalny serwis o Jego życiu i twórczości. Znalazły się w artykuły, wywiady i rozmowy z Noblistą publikowane na łamach „Gazety Wyborczej” oraz w pozostałych mediach Agory. W serwisie zostały zebrane recenzje utworów i publikacji Noblisty, Jego listy oraz odczyty.

Dzięki specjalnemu kalendarium można poznać życie i twórczość Czesława Miłosza rok po roku. W galerii jest On prezentowany – wspominany na kilkudziesięciu fotografiach – pokazujących Go w różnych etapach życia, począwszy od Jego lat młodzieńczych. Na stronach portalu można posłuchać recytowanych przez Noblistę Jego wierszy.

Na specjalnym Forum można wspomnieć Czesława Miłosza i zapalić Mu wirtualną świeczkę.

http://www.gazeta.pl/kultura

Sylwester KozakGazeta.pl w hołdzie Czesławowi Miłoszowi

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.