Gdańsk pod okupacją sklepów internetowych – III edycja ShopCamp

Sklepy internetowe po raz kolejny znajdą się na celowniku ekspertów. Tym razem praktycy wykorzystania serwisów społecznościowych w promocji biznesu zamierzają odwiedzić Gdańsk – już 13 marca w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym w budynku Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego odbędzie się trzecia edycja warsztatów ShopCamp.

Gdańsk będzie kolejnym miastem po Łodzi i Poznaniu, w którym organizatorzy ShopCamp zamierzają promować otwarte, bezpośrednie podejście do budowania relacji między e-sklepami a ich klientami. W trakcie spotkania team ekspercki oraz zaproszeni goście wskażą inspirujące przykłady wykorzystania ogólnodostępnych kanałów i narzędzi do efektywnej komunikacji, podzielą się wiedzą, dotyczącą sposobów budowania trwałej marki i zyskiwania lojalności klientów oraz zdradzą, w jaki sposób polepszyć rentowność sklepu internetowego.

Zgodnie z przyjętą formułą najbliższy ShopCamp składać się będzie z dwóch części. W ramach pierwszej z nich, otwartej i nieodpłatnej, uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać prezentacji zaproszonych gości. W roli prelegentów wystąpią: Marcin Treder oraz Wiktor Mazur (nokaut.pl), Marcin Cebula (DotPay S.A. – oficjalny mecenas całej inicjatywy), Norbert Trudziński (neosport.pl), Krzysztof Bartnik (ekomercyjnie.pl), Piotr Majewski (Ekademia.pl, MajewskiBC.pl) i Mirek Wąsowicz (Netmining).

Nie zabraknie również Konrada Latkowskiego (VEDIA S.A.), “Tomka Komercyjnego” (e-komers.pl), Grzegorza Rusieckiego (Kubanskie.pl), Virena Bhandari (Skarpetkowo.pl), Adama Zygadlewicza (Netguru.pl, Flaker.pl) i Jakuba Górnickiego (Mixxt.de, Prezi.com, KosmoShow), a więc teamu ShopCamp w pełnym składzie. Całkowitą nowością w tej edycji spotkania będzie natomiast dynamiczny panel dyskusyjny z ekspertami i przedstawicielami wybranych sklepów, który poprowadzi “Tomek Komercyjny”.

Drugą część spotkania stanowić będą zamknięte, odpłatne warsztaty, podczas których eksperci dokładnie prześwietlą biorące w nich udział sklepy, wskażą, co warto zmienić i pomogą znaleźć rozwiązania najbardziej palących problemów. A wszystko to z silnym nastawieniem na praktykę.

http://shopcamp.pl

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry