Gery.pl ma już milion użytkowników

Opublikowano: 3 listopada 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

W październiku portal Gery.pl zanotował 1 mln unikalnych użytkowników według statystyk opartych o technologię firmy Gemius S.A., które w przypadku Gery.pl pokrywają się z badaniami GemiusAudience przyjętymi za standard w polskiej sieci.

W ilości unikalnych użytkowników portal Gery.pl zanotował 150% wzrost w porównaniu do października ubiegłego roku, a przychody reklamowe portalu wzrosły w tym czasie o około 300%.

'Jesteśmy przekonani, że po uruchomieniu darmowej poczty wyprzedzimy kilku konkurentów w ilości unikalnych użytkowników. Już teraz bez uruchamiania usługi darmowych kont pocztowych stawiamy sobie za cel dojście do 1,2 mln unikalnych użytkowników miesięcznie na koniec roku. Co dalej? Czas pokaże. ' – mówi właściciel portalu Gerard Grech

http://www.gery.pl

Sylwester KozakGery.pl ma już milion użytkowników

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.