Gery.pl ma już ponad 700 tysięcy użytkowników

Polski Portal Tematyczny Gery.pl odnotował kolejny rekord oglądalności. Według niezależnych badań GemiusAudience w marcu strony portalu odwiedziło 702 tysięcy unikalnych użytkowników, co stanowi 9,42 procent populacji polskich internautów.

– Formuła zaproponowana przez serwis – łączenia w zunifikowanej szacie graficznej i pod wspólną marką wybranych, najbardziej wartościowych serwisów hobbystycznych – okazała się na tyle interesująca i atrakcyjna dla użytkowników, że ich liczba rośnie z miesiąca na miesiąc, zbliżając się obecnie do trzech czwartych miliona – mówi Gerard Grech, dyrektor Gery.pl. – Spodziewam się dobrych notowań i utrzymania trendu wzrostowego w kolejnych miesiącach – dodaje dyrektor portalu.

Portalem Gery.pl zaczynają się interesować reklamodawcy, coraz częściej wybierając go jako miejsce na swoją kampanię reklamową. Niedawno portal znalazł się w ofercie nowej sieci reklamowej AdClick, z której już zaczynają napływać pierwsze reklamy. Fundusze uzyskane z reklam pozwalają na dalszy rozwój portalu.

– Intensywniejszy rozwój jest możliwy dopiero dziś, gdy dostrzegają nas reklamodawcy. Przedsięwzięcie od początku rozwijało się w oparciu o środki własne firmy, bez zaplecza finansowego w postaci zewnętrznego inwestora – mówi Gerard Grech.

Portal, bazujący na serwisach tematycznych, zaczął wprowadzać ostatnio wiele zmian, mających na celu przejście od wyłącznie dotąd hobbystycznej formuły do profesjonalnego przedsięwzięcia, z zachowaniem jednak wszystkich zalet serwisu współtworzonego przez jego użytkowników. Poważnej modernizacji została poddana infrastruktura techniczna serwisu. Rozbudowa została wymuszona stale rosnącymi zasobami Gery.pl oraz wzrastającym ruchem w portalu.

http://www.gery.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

e-Commerce Polska awards
14.05.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry