Gery.pl zmienia szaty

Opublikowano: 7 sierpnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Polski Portal Tematyczny Gery.pl rozpoczął przebudowę swoich najważniejszych serwisów. „Nowe szaty” otrzymały już serwisy Muzyka, Film a także Forum.gery.pl oraz Cafe.gery.pl.

Nowy design serwisów ma na celu poprawę czytelności i przejrzystości dla użytkowników. Znacznie ułatwia nawigację po systematycznie rosnących zasobach Gery.pl. Nowy układ został ustalony po przeprowadzeniu gruntownych analiz funkcjonalności a także ankiet wśród użytkowników portalu Gery.pl.

– Zmiany jakie obecnie wprowadzamy są odpowiedzią na uwagi zgłaszane przez naszych użytkowników. Mamy z nimi doskonały kontakt, gdyż Gery.pl jest z założenia właśnie przez użytkowników współtworzony. Wprowadzony przez nas nowy design serwisów a także cafe.gery.pl oraz forum.gery.pl, jest zapowiedzią zmian w wizerunku całego portalu. – mówi Gerard Grech, dyrektor Gery.pl.

Zmiany nie ograniczają się wyłącznie do elementów graficznych. Poważnej modernizacji została także poddana infrastruktura techniczna portalu. Rozbudowa została wymuszona dynamicznie rosnącymi zasobami Gery.pl oraz wzrastającym ruchem w portalu – w ostatnim okresie średni miesięczny przyrost odwiedzin oscyluje wokół 20 procent.

http://www.gery.pl

Sylwester KozakGery.pl zmienia szaty

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.