Getin dla Wschodu

Firma GETIN Service Provider S.A. udostępniła na swoich stronach internetowych bazę danych ofert handlowych z całego świata. Są to zarówno oferty sprzedaży jak i kupna firm z całego świata jednak największą część stanowią oferty z Rosji, krajów byłych republik radzieckich oraz Chin.

Usługa ta jest dostępna dzięki porozumieniu GETIN Service Provider S.A. z portalem OPENKontakt.com.

Polskie firmy mogą również zamieszczać oferty dzięki temu mają możliwość dotarcia ze swoimi produktami i usługami na rynki zagraniczne – do kilkudziesięciu tysięcy potencjalnych partnerów, a przez nich do miliardów odbiorców końcowych.

Przeglądanie i zamieszczanie ofert jest bezpłatne. Za dodatkową, drobną opłatą można również skorzystać z opcji rozszerzonej umożliwiającej zamieszczenie więcej informacji.

Serwis dostępny jest w trzech językach: polskim, rosyjskim i angielskim i prezentuje oferty z kilkudziesięciu krajów.
Obecnie w bazie znajduje się ok. 180 000 ofert, a miesięcznie dodawanych jest przeszło 10 000 nowych – wszystkie są pogrupowane w działach branżowych. Oferty są na bieżąco monitorowane przez zespół pracowników portalu OpenKontakt.com, a aktualizacja danych odbywa się online co powoduje, że prezentowane informacje są niezwykle aktualne.
Obecnie baza danych aktualnych ofert stanowi ok. 30% wszystkich zamieszczonych informacji.

http://ofertyzagraniczne.getin.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry