Getin dla Wschodu

Opublikowano: 18 grudnia 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Firma GETIN Service Provider S.A. udostępniła na swoich stronach internetowych bazę danych ofert handlowych z całego świata. Są to zarówno oferty sprzedaży jak i kupna firm z całego świata jednak największą część stanowią oferty z Rosji, krajów byłych republik radzieckich oraz Chin.

Usługa ta jest dostępna dzięki porozumieniu GETIN Service Provider S.A. z portalem OPENKontakt.com.

Polskie firmy mogą również zamieszczać oferty dzięki temu mają możliwość dotarcia ze swoimi produktami i usługami na rynki zagraniczne – do kilkudziesięciu tysięcy potencjalnych partnerów, a przez nich do miliardów odbiorców końcowych.

Przeglądanie i zamieszczanie ofert jest bezpłatne. Za dodatkową, drobną opłatą można również skorzystać z opcji rozszerzonej umożliwiającej zamieszczenie więcej informacji.

Serwis dostępny jest w trzech językach: polskim, rosyjskim i angielskim i prezentuje oferty z kilkudziesięciu krajów.
Obecnie w bazie znajduje się ok. 180 000 ofert, a miesięcznie dodawanych jest przeszło 10 000 nowych – wszystkie są pogrupowane w działach branżowych. Oferty są na bieżąco monitorowane przez zespół pracowników portalu OpenKontakt.com, a aktualizacja danych odbywa się online co powoduje, że prezentowane informacje są niezwykle aktualne.
Obecnie baza danych aktualnych ofert stanowi ok. 30% wszystkich zamieszczonych informacji.

http://ofertyzagraniczne.getin.pl

Sylwester KozakGetin dla Wschodu

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.