GG rekrutacja

Czy to prawda, że pracując w Gadu-Gadu można dla relaksu grać w godzinach pracy w piłkarzyki? Ile kobiet programistek pracuje w Gadu-Gadu? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą programiści Gadu-Gadu, którzy spotkają się z wszystkimi zainteresowanymi pracą w GG podczas targów pracy BestJob. Targi z udziałem Gadu-Gadu rozpoczynają się już w ten piątek, 16 maja w Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie.
Gadu-Gadu S.A. ogłosiła rekrutację programistów, którzy w ramach GG Team rozwijać będą nowe projekty spółki produkującej oprogramowanie dla wielomilionowej społeczności. Zbliżające się targi to doskonała okazja spotkania się z pracownikami, programistami Gadu-Gadu i zadania wielu pytań.

Pracownicy Gadu-Gadu przybliżą szczegóły pracy w firmie, która w znacznym stopniu kształtuje polski Internet. Będzie to również wyjątkowa okazja otrzymania specjalnych GGadżetów.

Odwiedzający targi będą mogli wziąć udział w wykładach przygotowanych przez przedstawicieli Gadu-Gadu:
–    „Skalowanie aplikacji internetowych” – Marcin Gozdalik – Sala 307 godz: 10:00-10:45
–    „Scrum – metoda prowadzenia projektów” – Przemysław Łącki – Sala 315 godz: 13:15-14:00
–    „Gadu-Gadu” (pogadanka o firmie) – Krzysztof Sulowski – Sala 315 godz: 14:35-15:20

Z okazji targów, Gadu-Gadu ogłosiła konkurs dla programistów, w którym można wygrać konsolę Sony PlayStation 3 z kompletem gier! Wręczenie głównej nagrody odbędzie się podczas targów. Zasady konkursu dla programistów znajdują się na stronie bloga programistów GG: http://dev.gadu-gadu.pl/gadu-gadu/bestjob/

www.gadu-gadu.pl/kariera

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top