Gloria24.pl łączy siły z portalem Wiara.pl

Portal katolicki Wiara.pl (związany z „Gościem Niedzielnym”) przystąpił do współpracy z księgarnią religijną Gloria24.pl. Nowa platforma będzie działać pod adresem www.sklep.wiara.pl.

Dzięki połączeniu sił Wiara.pl ma skorzystać z bogatszej niż dotychczas oferty produktowej, nowoczesnych systemów logistycznych i wyspecjalizowanej obsługi klienta. Gloria24.pl zwiększyć zaś ma swój zasięg.

Gloria24.pl łączy siły z portalem Wiara.pl 1Klienci sklepu Wiara.pl będą mogli zakupić między innymi eBooki. Firmy obiecują również częste akcje promocyjne i wyprzedażowe. Zapisani na biuletyn otrzymają gratis książkę elektroniczną oraz wezmą udział w comiesięcznym losowaniu nagród.

Zwiększenie zasięgu przez Gloria24.pl o portal Wiara.pl jest także istotną informacją dla wydawców katolickich. Gloria24.pl była już wcześniej obecna na wielu portalach i stronach katolickich. Teraz konsolidacja wielu mniejszych księgarń katolickich w internecie osiągnęła jeszcze większy poziom. Wydawcy współpracując więc z jednym partnerem handlowym będą mogli docierać do jeszcze większego grona odbiorców i o wiele bardziej integrować działania marketingowe by były jeszcze skuteczniejsze – przekonują firmy.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top