Gniew Internautów- nowa inicjatywa WebExpress

Opublikowano: 1 października 2002. Kategoria: Rynek. Tagi:

Gniew Internautów to jedyne w swoim rodzaju forum udostępnione społeczności polskiego Internetu przez Web Express Dziennik Internautów. Jest to przedsięwzięcie, dzięki któremu każda osoba będzie mogła publicznie wyrazić swoje uzasadnione niezadowolenie, dezaprobatę oraz sprzeciw wobec przeróżnych spraw, wydarzeń, okoliczności, wobec konkretnych osób, firm, instytucji czy serwisów, związanych pośrednio lub bezpośrednio z Internetem.

Warunkiem umieszczenia danej sprawy na forum jest podanie wiarygodnego uzasadnienia oraz danych personalnych, dzięki którym możliwy będzie kontakt z nadawcą np. podejrzanego postu (dane te pozostaną tylko do wiadomości redakcji). Moderowane będą także wszelkie komentarze, szczególnie pod kątem eliminacji inwektyw, obscenicznych, wulgarnych, nienawistnych sformułowań oraz różnego rodzaju gróźb i niezgodnych z prawem materiałów.

Wszelkie dopuszczone do publikacji teksty zostaną przekazane zainteresowanym stronom pocztą elektroniczną lub tradycyjną, z prośbą o zabranie głosu w dyskusji, ewentualnie podjęcia rozmów mediacyjnych bądź zażegnania sporu. Natomiast najciekawsze ze spraw zostaną dodatkowo opisane na łamach dziennika Web Express, a tym samym zawitają nie tylko w skrzynkach pocztowych kilku tysięcy Internautów ale także na około 500 stronach wykorzystujących wiadomości dziennika.

http://gniew.weinfo.pl

Sylwester KozakGniew Internautów- nowa inicjatywa WebExpress

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.