GoldenSubmarine dla marki Big Star

„Jeśli jesteś podobny do znanej gwiazdy ekranu, estrady lub sportu, zrób zdjęcie i wyślij je do nas, a zdobędziesz sławę i cenne nagrody”. W ten sposób marka Big Star zachęca do udziału w konkursie, będącego zabawą polegającą na wystylizowaniu się na swojego idola, zrobieniu sobie zdjęcia i zamieszczeniu go na stronie konkursowej www.zostangwiazda.bigstar.pl przygotowanej przez  agencję  GoldenSubmarine.

W ciągu dwóch tygodni trwania konkursu w serwisie http://zostangwiazda.bigstar.pl/ zarejestrowały się między innymi osoby wystylizowane na Dodę, Jessicę Albę czy Jasia Fasolę.

Konkurs trwa 6 tygodni i jest podzielony na sześć etapów. W każdym z nich użytkownicy – po wcześniejszym zarejestrowaniu się w serwisie – mają możliwość dodawania, komentowania oraz oceniania zamieszczanych zdjęć. Każdego tygodnia, dzięki głosowaniu internautów oraz jury konkursowego, wyłaniani są finaliści konkursu, a raz na tydzień Big Star przyznaje nagrodę specjalną dla najlepszej pracy konkursowej. Wśród atrakcyjnych nagród znajdują się wycieczki w dowolny zakątek Europy i weekend w polskim kurorcie.

Konkursowi towarzyszy kampania reklamowa na polskich portalach, między innymi wideoreklama z hasłem przewodnim „Weź udział w konkursie Big Star. Oceniaj innych lub zostań gwiazdą!” ukazująca się przed materiałami multimedialnymi na portalu www.wrzuta.pl.

Strona konkursowa „Zostań Gwiazdą” to już kolejny projekt zrealizowany przez agencję GoldenSubmarine dla marki Big Star. Jedną z ostatnich realizacji jest strona promująca wiosenno-letnią kolekcję Big Star www.bigstar.pl.

http://zostangwiazda.bigstar.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

E-COMMERCE CHALLENGE 2024
23.05.2024 - 24.05.2024
Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top