Goler.pl, czyli agregator 40 futbolowych tytułów

Grupa o2 uruchomiła serwis Goler.pl – przegląd krajowych i zagranicznych mediów sportowych, dedykowany kibicom i fanom piłki nożnej.

Serwis zawiera świeże informacje ze świata futbolu selekcjonowane przez redakcję oraz użytkowników. Internauci znajdą w Goler.pl szeroki wybór materiałów wideo, a także program telewizyjny z zestawieniem meczów piłki nożnej oraz tabelę aktualnych wyników.
Goler.pl, czyli agregator 40 futbolowych tytułów 1

„Liczymy na zbudowanie popularności serwisu, opierając się na unikatowej dla serwisów sportowych w Polsce formule. Nie widzę produktu o porównywalnej użyteczności na rynku. Monitorujemy ponad 40 tytułów tradycyjnych i internetowych zajmujących się piłką nożną, wybieramy informacje, podając je użytkownikowi w skondensowanej formie” – mówi Michał Brański, członek zarządu Grupy o2 Sp. z o.o.

Ważną funkcjonalnością serwisu Goler.pl jest możliwość dodawania treści przez internautów oraz opcja oceniania zamieszczonych materiałów. Użytkownicy mogą wybrać jedną z sześciu kategorii ocen – od „śmieszny” po „irytujący”.

www.goler.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry