Go!nternet rozbudowuje sieć sprzedaży

Opublikowano: 18 lutego 2005. Kategoria: Rynek. Tagi:

Go!Internet – firma udostępniająca internet drogą satelitarną rozbudowuje sieć sprzedaży. Do korzystania z Internetu wystarczy tylko posiadać komputer PC, antenę satelitarną, modem satelitarny i GPRS (zestawy do nabycia w autoryzowanych punktach). Firma oferuje zróżnicowane abonamenty dostosowane do potrzeb klienta w zależności od szybkości transmisji danych (już od 256Kbit/s).

Oferta Go!nternet wyróżnia się spośród podobnych usług na rynku dzięki obniżonym kosztom instalacji. Nie potrzebne są drogie systemy satelitarne dostępne na naszym rynku, ponieważ kanał nadawczy realizowany jest przez modem GPRS i wbudowaną kartę SIM w sieci IDEA, a dane odbierane są przez satelitę ASTRA. Współpraca wymienionych operatorów sprawia, że korzystanie Internetu możliwe jest zgodnie z hasłem 'wszędzie tam, gdzie Ty', dzięki przypisaniu usługi do abonenta, a nie miejsca. Oferta firmy Go!nternet, przeznaczona zarówno dla klienta indywidualnego jak i prowadzącego małą działalność gospodarczą jest atrakcyjna ze względu na swą elastyczność w zależności od wymagań zamawiającego usługę.

Dzięki rozbudowanej sieci punktów sprzedaży firma Go!nternet dociera już do większości miejsc w Polsce, gdzie zapotrzebowanie na tego rodzaju usługę jest największe. Do połowy lutego powstało 90 nowych punktów obsługi klienta.

http://www.gointernet.pl

Sylwester KozakGo!nternet rozbudowuje sieć sprzedaży

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.