Gooru indeksuje ogłoszenia

W maju 2003 została udostępniona nowa polska wyszukiwarka Gooru.pl. W niespełna miesiąc od debiutu w Internecie do wyszukiwarki dodano nową i niedostępną w żadnej innej wyszukiwarce internetowej funkcjonalność – możliwość przeszukiwania ogłoszeń drobnych.

Dzięki tej nowatorskiej funkcji jest możliwe przeszukiwanie polskiego Internetu oraz ogłoszeń drobnych z poziomu jednej wyszukiwarki. Ułatwia to o tyle korzystanie z Internetu, że w przypadku przeszukiwania ogłoszeń drobnych nie trzeba, jak do tej pory odwiedzać każdego serwisu ogłoszeniowego z osobna, wystarczy wpisać szukany wyraz lub frazę w okno wyszukiwarki Gooru.pl i wybrać opcję szukania wśród ogłoszeń drobnych.

Ogłoszenia są prezentowane w sposób właściwy dla wyszukiwarek internetowych, w postaci listy linków, odsyłających bezpośrednio do serwisu, z którego pochodzą. Z punktu widzenia użytkownika jest to bardzo wygodne rozwiązanie.

Niebawem wszystkie serwisy biorące udział w programie otrzymają propozycje rozszerzenia współpracy na zasadach komercyjnych i generowania dodatkowych przychodów przy wykorzystaniu technologii Gooru.pl.

Nie jest to jednak ostatnia dodana funkcjonalność. W niedługim czasie Gooru.pl udostępni również nową możliwość przeszukiwanie sklepów i aukcji internetowych, na zasadzie podobnej do obecnego przeszukiwania ogłoszeń drobnych.

http://www.gooru.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top