Gorące czwartki VTrip.pl

Oferty wyjazdów w kuszących cenach, wycieczki fakultatywne gratis oraz inne ciekawe niespodzianki czekają na internatów w najbliższy czwartek, 30 czerwca. W tym dniu wortal VTrip.pl organizuje wielką promocję sprzedaży imprez turystycznych.

Co godzinę od 9.00 do 18.00 będą wystawiane na sprzedaż oferty imprez turystycznych, dostępne tego dnia wyłącznie na platformie VTrip.pl.

Oferty, przygotowane przez specjalistów do spraw sprzedaży wortalu, dostarczą wybrani touroperatorzy, m.in.: AXEL, ITAKA, KOPERNIK, OASIS TOURS, OPEN TRAVEL GROUP, PEGAS TOURISTIK, SOPOL, SUN&FUN.

W 'gorący czwartek’ użytkownicy VTrip.pl będą mogli zarezerwować wybrane imprezy w promocyjnych cenach lub z interesującymi dodatkami, jak na przykład wycieczki fakultatywne bądź inne atrakcje podczas wypoczynku gratis. Ponadto w tym dniu partnerzy portalu VTrip.pl dostarczą informacji o ofertach SUPER LAST MINUTE możliwych do wykupienia podczas promocji.

Dodatkowym bonusem od VTrip.pl będzie gratyfikowanie zakupu imprezy przewodnikiem turystycznym. Pierwsze 100 osób, które dokona rezerwacji, otrzyma przewodnik z serii Thomas Cook oraz przewodniki Wiedza i Życie wydawnictwa Hachette Livre Polska. Przewodniki dotyczą popularnych południowych krajów wakacyjnych, tj. Turcja, Egipt, Grecja, Tunezja.

'Poprzez podejmowane działania marketingowo-promocyjne, pragniemy zakomunikować jak bogatą i różnorodną ofertą dysponuje VTrip.pl. Nie ograniczamy się wyłącznie do sprzedaży wycieczek zagranicznych, lecz proponujemy specjalnie dedykowane oferty dla rodzin i młodzieży, oferty związane z aktywnym wypoczynkiem, wczasy w Polsce, a także wiele innych możliwości wypoczynku. O tym wszystkim będziemy informować naszych potencjalnych klientów podczas cyklicznej akcji promocyjnej – 'Gorące czwartki z VTrip.pl’. Mamy nadzieję, że w każdy czwartek ciekawymi ofertami dostępnymi w wyjątkowych cenach tylko na naszym portalu, przyciągniemy nowych użytkowników’ – mówi Katarzyna Zielińska z VTrip.pl.

http://www.vtrip.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top