Gotowanie na ekranie z portalem kulinarnym gotujmy.pl

Opublikowano: 3 lutego 2010. Kategoria: Rynek. Tagi:

Z pomocą portalu kulinarnego gotujmy.pl z łatwością uda nam się wyczarować niezapomnianą ucztę i miło zaskoczyć najbliższych. Instruktażowe filmy krok po kroku przeprowadzą nas przez wszystkie tajniki kulinarnego kunsztu.

Większość z nas ceni sobie dobrą kuchnię, niepowtarzalne smaki i urzekające aromaty. Nie każdy jednak obdarzony został talentem kulinarnym, więc samodzielne przygotowanie skomplikowanego posiłku okazać się może problemem. Setki przepisów i książki kucharskie stanowią nieocenioną, jednak czasami niewystarczającą pomoc. Czujemy się bezradni, kiedy mamy już niezbędne składniki i znamy ich tajemne proporcje, natomiast nadal nie wiemy, jak wykonać z nich kulinarne arcydzieło. Pomocną dłoń wyciąga do nas portal kulinarny gotujmy.pl.

Gotujmy.pl to już nie tylko tysiące przepisów i praktycznych porad, ale również możliwość obejrzenia krótkich filmików, które krok po kroku pokazują nam jak w prosty sposób przyrządzić wybraną potrawę. Krótkie pokazy video zamieszczone na portalu upewnią nas w tym, że konsystencja pesto jest idealna, kolor tarty z porem odpowiedni, a ułożenie piramidek śledziowych perfekcyjne. Funkcjonalność multimedialnych prezentacji kulinarnych, wynika z ich niezmiernie łatwej obsługi. Przepisy na potrawy, które umieszczone zostały na playliście, znajdziemy na portalu gotujmy.pl również w wersji pisemnej. Przydatna wyszukiwarka natomiast pozwoli w szybki sposób, bez konieczności przeglądania setek stron znaleźć niezbędną recepturę.

Tomasz UchańskiGotowanie na ekranie z portalem kulinarnym gotujmy.pl

Podziel się!

O autorze

tomasz.uchanski