Gotujmy.pl – nowy portal kulinarny

Opublikowano: 1 października 2008. Kategoria: Rynek. Tagi:

Smakosze i degustatorzy, miłośnicy krojenia, obierania, mieszania, smażenia i przyprawiania, czyli – jednym słowem – wszyscy ci, którym kuchnia nieobca, mają od kilku miesięcy nowego pomocnika. Jest nim nowo powstały portal kulinarny www.gotujmy.pl.
Gotujmy.pl to serwis, w którym wszyscy zainteresowani kuchennymi przygodami mają okazję spotkać ludzi podzielających ich pasję do poznawania nowych smaków, rozwiązywania kulinarnych zagadek oraz dzielenia się osobistymi dokonaniami. Dołączyć może każdy, na początek tworząc swój własny panel, a później dodając przepisy, komentarze, udzielając się na forum i zapraszając do działania swoich bliskich i przyjaciół. Każde działanie to krok na drodze od kuchcika, poprzez kucharza aż do mistrza kuchni.

Wszyscy użytkownicy portalu, zarówno członkowie jego społeczności, jak i goście, mają przede wszystkim stały dostęp do bogatej bazy przepisów, ułożonych według przejrzystych kategorii. Odnalezienie właściwej receptury znacznie ułatwia poręczna wyszukiwarka – wystarczy wpisać składnik, który właśnie posiadamy i zaraz otrzymamy zbiór propozycji na to, co można z jego użyciem przyrządzić.

Dobry przepis to jednak nie wszytko – nieoceniona pomocą w pomocą w domowej przygodzie z gotowaniem jest dział porady, zawierający wskazówki zarówno ułatwiające prace w kuchni, jak i pozwalające już od samego początku uniknąć zniechęcających pomyłek.

Dział produkty stanowi prezentację tego, co oferują nam rodzimi i zagraniczni producenci – dodatków, przypraw, dan gotowych, słodyczy, napojów i trunków, a także – sprzętu AGD oraz kuchennego wyposażenia. Serwis zawiera też informacje na temat restauracji i innych lokali gastronomicznych.

Hanna LaskowskaGotujmy.pl – nowy portal kulinarny

Podziel się!

O autorze

hania