Gover.pl – polityka w sieci

Na fali przedwyborczej gorączki wystartował serwis polityczny typu „watchdog”. Gover.pl prezentuje sylwetki posłów i ich aktywność w sejmie.
Serwis przedstawia Partie i parlamentarzystów w czytelny sposób, dzięki czemu internauci mogą zapoznać się między innymi z danymi o wszystkich głosowaniach w Sejmie oraz o tym jak posłowie głosowali. Ponadto serwis prezentuje podstawowe dane o pośle, historię jego głosowań, oświadczenia majątkowe i korzyści majątkowe, jakie przyjął.

Gover.pl prowadzi także rankingi posłów najpopularniejszych, pracowitych i dietetycznych, czyli tych, którzy najrzadziej pojawiają się na Sali sejmowej. Zarejestrowani użytkownicy serwisu, mają możliwość pisania listów do posła, które po moderacji będą przesyłane do biura poselskiego. „Zależy nam na tym, aby posłowie mogli w jednym miejscu poznać zdanie swoich wyborców. Natomiast wyborcy zyskają łatwy sposób komunikacji z posłem” tak Iwona Samojlik komentuje możliwości komunikacyjne w serwisie.

Cel powstania Gover.pl Iwona Samojlik, Project Manager, komentuje następująco: „Naszym nadrzędnym celem jest prezentowanie danych, a oceny działań polityków pozostawiamy już samym wyborcom i użytkownikom serwisu, którzy mogą dokładnie dowiedzieć się co robią wybrani przez nich przedstawiciele”.

www.gover.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry