GPW zatwierdziła Dokument Informacyjny Live Motion Games

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie zatwierdziła Dokument Informacyjny Live Motion Games S.A. i podjęła uchwałę w sprawie wprowadzenia akcji spółki do alternatywnego systemu obrotu na rynku NewConnect. W dniu debiutu do obrotu trafi łącznie 1 456 500 akcji zwykłych na okaziciela serii A, B i C o wartości nominalnej 0,10 zł każda. W procesie wprowadzenia akcji firmy do obrotu na NewConnect Studio wspiera Blue Oak Advisory Sp. z o.o.

Czekamy na wyznaczenie przez Giełdę pierwszego dnia notowań akcji naszej spółki. Są duże szanse, że  debiut na NewConnect nastąpi w czerwcu. Obecność na rynku publicznym z pewnością pozwoli nam na dotarcie do szerokiego grona nowych inwestorów oraz wzmocni wizerunek naszej spółki w oczach potencjalnych partnerów biznesowych – powiedział Michał Kaczmarek, prezes zarządu Live Motion Games S.A.

GPW zatwierdziła Dokument Informacyjny Live Motion Games 1

Z przeprowadzonej w marcu br. Publicznej Oferty Akcji, Live Motion Games S.A. pozyskała od inwestorów ponad 4 mln PLN. Środki te Studio przeznacza na produkcję i marketing nowych gier, w tym Builders of China, Supermarket Manager, Builder Simulator i Chernobyl Liquidators.

Chernobyl Liquidators to rozgrywka z gatunku survival-symulator, której akcja toczy się w czasach katastrofy w Czarnobylu. Gracz wcieli się w rolę członka specjalnego zespołu cywilów i wojskowych. Jego zadaniem będzie walka o życie poszkodowanych oraz próba powstrzymania śmiercionośnego promieniowania. To produkcja, z którą wiążemy duże nadzieje. Niedawno zakończyliśmy playtesty gry. Rozgrywka została bardzo dobrze oceniona przez ponad 85% odbiorców, co jest dla nas potwierdzeniem, że trafiliśmy w gusta graczy – dodał Michał Kaczmarek.  

Flagowym projektem Studia jest Train Station Renovation, w którym głównym zadaniem gracza jest renowacja i odbudowa opuszczonych stacji kolejowych.  W pierwszej dobie od premiery na Steam, w trybie early access, grę nabyło przeszło 20 tys. odbiorców. Obecnie Studio pracuje nad DLC do projektu, pod nazwą Train Station Renovation Germany. Sprzedaż gry wynosi obecnie ponad 65 000 kopii.

W pierwszym kwartale Live Motion Games S.A. wypracowała 0,27 mln zł zysku netto.

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top