Gra inwestycyjna SEB TFI S.A. i Expandera

Opublikowano: 16 lutego 2006. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Nawet wirtualne inwestowanie pieniędzy może być emocjonujące i opłacalne. SEB Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych we współpracy z Expanderem – Niezależnym Doradcą Finansowym przygotowało grę inwestycyjną zbliżoną do realiów rynkowych, wprowadzającą uczestników w zasady efektywnego lokowania środków finansowych. Dla najlepszych graczy SEB TFI ufundowało atrakcyjne nagrody pieniężne i rzeczowe.

Gra inwestycyjna ’Fundusze Expandera' toczy się wirtualnie, ale jest maksymalnie zbliżona do realiów rynkowych. Symulacje gruntownie przygotowują przyszłych inwestorów do wypróbowania swoich sił w rzeczywistości. Realnym kapitałem, który uczestnicy gry mogą pozyskać jest jedna z nagród finansowych lub rzeczowych, którą można wygrać dzięki skutecznemu uczestnictwu w grze. Oprócz przejrzystych zasad inwestowania, które mają ułatwić poruszanie się po świecie funduszy, pomocą służyć będą inwestorom specjaliści SEB TFI, którzy na bieżąco będą komentować aktualną sytuację na rynkach finansowych. Gracze mogą również korzystać z bazy zasad inwestowania w fundusze inwestycyjne, przygotowanej przez SEB TFI we współpracy z autorytetami w dziedzinie finansów i dziennikarzami ekonomicznymi.

Po zakończeniu konkursu ustalona zostanie kolejność nagrodzonych uczestników według wartości portfela inwestycyjnego – od portfela o największej wartości. Lista nagrodzonych uczestników zostanie opublikowana najpóźniej 03.08.2006 na stronie www.expander.pl.

Nagrodami w konkursie są:

I nagroda – 20.000 zł ulokowane we wskazanym przez laureata funduszu inwestycyjnym zarządzanym przez SEB TFI S.A. Nagrodę otrzymuje uczestnik, który zajmie 1 miejsce.

II nagroda – 10.000 zł ulokowane we wskazanym przez laureata funduszu inwestycyjnym zarządzanym przez SEB TFI S.A. Nagrodę otrzymuje uczestnik, który zajmie 2 miejsce.

2 laptopy – dla Uczestników, którzy zajmą miejsca 3. i 4.

96 odtwarzaczy MP3 dla uczestników, którzy zajmą miejsca od 5. do 100.

Szansę na wygranie nagród pieniężnych mają tylko uczestnicy, którzy otworzą rachunek do dnia 31 marca 2005 roku do godz. 24:00. Uczestnicy, którzy otworzą rachunki po tym dniu rywalizują o nagrody rzeczowe.

http://www.expander.pl

Hanna LaskowskaGra inwestycyjna SEB TFI S.A. i Expandera

Podziel się!

O autorze

hania