Grono.net po włosku i niemiecku

Grono.net wprowadziło kolejne ułatwienia dla obcokrajowców. Teraz wszystkie opcje serwisu dostępne są także we włoskiej i niemieckiej wersji językowej.
Grono.net udostępniło kolejne, po angielskiej, hiszpańskiej i francuskiej, wersje językowe – niemiecką i włoską. Tym samym serwis funkcjonuje w sześciu językach. Grono.net jest pierwszym polskim serwisem społecznościowym dostępnym w tak wielu wariantach językowych.

„Wprowadzenie kolejnych wersji językowych pozwoli naszym użytkownikom utrzymywać znajomości nawiązywane podczas wakacji, wyjazdów edukacyjnych czy pracy za granicą. Chcemy, aby Grono.net stało się międzynarodową platformą łączącą młodych ludzi nie tylko w Polsce, ale w całej Europie” – mówi Michał Kulka, Dyrektor Marketingu Grono.net.

Dzięki nowej opcji użytkownicy mają możliwość zapraszania do serwisu obcojęzycznych przyjaciół. Z Grono.net będą też mogli swobodnie korzystać przebywający w Polsce obcokrajowcy, a osoby uczące się włoskiego lub niemieckiego zyskały możliwość ciągłego kontaktu z językiem.

W ramach nowej funkcji wszystkie komunikaty oraz nawigacja dostępne są w języku włoskim i niemieckim. Zmiana wersji językowej serwisu następuje poprzez wybór odpowiedniej flagi w górnej części strony głównej serwisu.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry