Grupa ADV startuje z platformą afiliacyjną poznajomosci.pl

Poznajomosci.pl jest programem afiliacyjnym opartym o sieć społecznościową. Wydawcą może stać się każdy „Kowalski” posiadający dostęp do internetu. Docelowo poznajomosci.pl chce prezentować oferty większości sklepów internetowych oraz dostawców usług prowadzących sprzedaż on-line.

Użytkownicy otrzymują premię pieniężną od wszystkich dokonywanych przez siebie zakupów towarów lub usług oferowanych przez partnerów platformy. Dzięki prostej rejestracji otrzymują własną strefę (profil), z wybranym przez siebie adresem internetowym np. kowalski.poznajomosci.pl. Do dyspozycji mają funkcjonalną wyszukiwarkę oraz porównywarkę. Korzystają również z mechanizmu oceniania produktów, pisania własnych opinii i komentarzy oraz dzielenia się ze znajomymi zdjęciami lub wideo.

Poza premią za własne zakupy, wszyscy są dodatkowo wynagradzani za rozbudowę społeczności i zakupy zaproszonych znajomych. Użytkownicy nie muszą dokonywać żadnych obowiązkowych zakupów i nie są obligowani do innych działań. Poznajomosci.pl jest dostępna dla partnerów handlowych bez dodatkowych kosztów i w żaden sposób nie ogranicza jakichkolwiek działań sprzedażowych prowadzonych on-line. Rozliczenia bazują na prowizji od sprzedaży.

“Naszym celem jest zwrócenie użytkownikom części prowizji, którą dystrybutorzy lub producenci muszą ponosić na reklamę swoich produktów bądź poprzez tradycyjną reklamę, bądź przez wyszukiwarki czy tradycyjne systemy afiliacyjne.” – mówi Marcin Dyczak, CEO Iweii.com “Niezależnie od tego czy jest to książka, mysz komputerowa, telewizor, wycieczka, ubezpieczenie OC czy kredyt hipoteczny”.

W chwili obecnej poznajomosci.pl oferuje około 20 000 produktów z kilkunastu branż: RTV, AGD, komputerowej, finansów osobistych, ubezpieczeń, artykułów sportowych, artykułów fotograficznych, branży odzieżowej, produktów dla dzieci, książek i innych. Wkrótce do oferty dołączy około 40 nowych partnerów. Docelowo poznajomosci.pl chce prezentować oferty większości sklepów internetowych oraz dostawców usług prowadzących sprzedaż on-line.

Ze względu na innowacyjność poznajomosci.pl będzie pod osobną marką rozwijana również na innych rynkach europejskich przez spółkę celową (o nazwie Iweii Online Solutions) z siedzibą w Irlandii.

www.poznajomosci.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry