Grupa ADV uruchamia platformę marketingu afiliacyjnego 2.0

Iweii.com – spółka zależna Grupy ADV – działająca w obszarze outsourcingu sprzedaży finalizuje prace nad nowatorską platformą marketingu afiliacyjnego 2.0. Spółka otrzymała na realizację projektu dotację od Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w wysokości 850 tys. zł. Iweii.com rejestruje już poprzez serwis internetowy zgłoszenia reklamodawców oraz wydawców zainteresowanych społecznościową platformą partnerską.

Prace nad platformą marketingu afiliacyjnego 2.0 trwały ponad 2 lata i utrzymane były w ścisłej tajemnicy ze względu na jej innowacyjność i rynkową konkurencyjność. Platforma dostępna będzie na rynku polskim i irlandzkim. Partnerski system w wersji beta zostanie uruchomiony w ciągu najbliższych tygodni. Grupa ADV oraz Iweii.com nie ujawniają jeszcze pod jaką nazwą platforma będzie funkcjonować. Obecnie określana jest mianem „afiliacji 2.0”.

Prezesem Zarządu jest Sławomir Kornicki, który posiada długoletnią praktykę w obszarze planowania i zakupu mediów – pracował w Euro RSCG, był dyrektorem zarządzającym w Media Contacts, aktualnie jest również związany z Codemedia (Grupa ADV SA).

Projektem kieruje Marcin Dyczak, który ma wieloletnie doświadczenie w projektach typu start-up, w szczególności w branży finansowej. Był członkiem zespołu wprowadzającego bankowość detaliczną Banku Handlowego, współtworzył Inteligo, później Alfa Bank na Ukrainie i ostatnio pośrednika kredytowego Invigo.

Zamierzamy skoncentrować się na średnich i małych wydawcach serwisów internetowych, dysponujących od 50 do 200 tys. unikalnych użytkowników w skali miesiąca, którzy ze względu na liczbę odwiedzających internautów cieszą się mniejszym zainteresowaniem reklamodawców. Stanowią w związku z tym grupę, która chętnie włącza się w programy partnerskie umożliwiające im wygenerowanie większych zysków z działalności. Prowadzimy negocjacje z potencjalnymi partnerami, których produkty i usługi będą włączone do systemu. Stworzona przez nas platforma pozwoli reklamodawcom zwiększyć sprzedaż m.in. poprzez wykorzystanie w większym stopniu narzędzi direct response. – powiedział Sławomir Kornicki, prezes zarządu Iweii.com.


www.iweii.com

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry