Grupa ClickAd przystąpiła do IAB

Grupa ClickAd, wraz ze wszystkimi swoimi departamentami: ClickAd, Adleader i Direct Traffic, przystąpiła do Związku Pracodawców Branży Internetowej Interactive Advertising Bureau Polska (IAB).


„Uczestnictwo w IAB daje nam możliwość wymiany doświadczeń, dzielenia się własnymi osiągnięciami, jak również wspierania procesu kształtowania najwyższych standardów komunikacji marketingowej w polskim Internecie” – mówi Maciej Teliszewski, Prezes Zarządu Clickad Sp. z o.o.

W ramach grupy ClickAd działają spółki ClickAd Sp. z o.o. zajmująca się integracją strategii i działań komunikacyjnych online i interactive, Adleader Sp. z o.o. zajmująca się w szeroko rozumianym Performance Marketingiem czyli działaniami rozliczanymi za efekty, a w tym sieć afiliacyjna Adleader oraz Direct Traffic Sp. z o.o. – agencja marketingu wyszukiwarkowego.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry