Grupa IMPEL z nowym wirtualnym obliczem

Opublikowano: 16 grudnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Wrocławska firma IT-System stworzyła dla Grupy Impel nowy serwis internetowy. Nacisk został położony na świeży, przejrzysty wygląd oraz intuicyjna nawigację. Jako że Grupa Impel niedawno weszła na giełdę, powstał również specjalny dział dedykowany Inwestorom – Investor Relations. Można tu znaleźć: raporty bieżące i okresowe, prezentacje i oczywiście prospekt emisyjny. Już w tym momencie sekcja Relacji Inwestorskich posiada wersję angielską. Docelowo, przetłumaczony zostanie cały serwis.

W serwisie zostały umieszczone szczegółowe informacje na temat wybranych spółek. Każdej spółce towarzyszy przewodnie zdjęcie oraz wybrany kolor.Pracownicy Grupy Impel mogą uaktualniać informacje w serwisie poprzez autorskie rozwiązanie IT-System, System Redakcyjny CMS. Dzięki takiemu systemowi, serwis staje się dynamicznym narzędziem pomagającym informować otoczenie o zmianach w firmie o każdej porze dnia i nocy.

http://www.impel.pl

Sylwester KozakGrupa IMPEL z nowym wirtualnym obliczem

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.