Grupa INFOR PL przejmuje serwis Commed.pl

Spółka Infornext.pl, należąca do Grupy INFOR PL, przejmuje serwis commed.pl, j jedno z największych w Polsce forum o tematyce medycznej. Strony nie ujawniają wartości transakcji.

W serwisie Commed.pl internauci poszukują informacji z zakresu najczęstszych chorób i dolegliwości, a także sami dzielą się wiedzą i doświadczeniem z zakresu medycyny. Commed.pl działa od 2006 roku i dotąd był w posiadaniu firmy Mabareo. Według najnowszych zestawień PBI/Gemius Megapanel za listopad 2010 forum Commed.pl skupia 570 331 RU.

Grupa INFOR PL przejmuje serwis Commed.pl 1– Zakup Commed.pl, największego forum o tematyce medycznej, wpisuje się w naszą strategię rozwoju – mówi Piotr Łuczak, Prezes Zarządu Infornext.pl. – Dzięki tej akwizycji planujemy w najbliższych miesiącach znaleźć się w ścisłej czołówce w kategorii Zdrowie, a docelowo zająć w niej pozycję lidera. Będzie to kolejna kategoria w której zdobędziemy ponad milion użytkowników.

To kolejna akwizycja Grupy INFOR PL w ostatnich 2 latach. W 2009 roku spółki INFOR-u przeprowadziły akwizycję TotalMoney.pl, DziennikInternautów.pl, a także forum prawniczego Prawnikow.pl. W listopadzie 2009 roku do portfolio INFOR-u dołączył serwis Gotujmy.pl, który jest liderem w swojej kategorii (obecnie 1 018 868 RU). Wiosną 2010 roku INFOR PL przeprowadził akwizycję serwisu RynekMedyczny.pl, tym samym rozpoczął prace nad wzmocnieniem swoich udziałów w kategorii zdrowie.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry