Grupa Nokaut.pl również w Onet.pl

Opublikowano: 5 czerwca 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Po podpisaniu umów z Wirtualną Polską i portalem Gazeta.pl, Grupa Nokaut.pl rozpoczyna współpracę również z Onet.pl.  Oferty Nokaut.pl będą emitowane na głównej stronie Onetu w segmencie e-commerce. 

Grupa Nokaut.pl również w Onet.pl 1

Współpraca z Onetem to trzeci strategiczny projekt partnerski, który udało nam się zrealizować w ciągu ostatnich czterech miesięcy. Kontynuujemy tym sposobem proces powiększania liczby źródeł ruchu dla porównywarki. Dzięki kolejnej umowie największe polskie portale będą generować łącznie nawet 1,5 mln wizyt w Nokaucie – mówi Wojciech Czernecki, prezes zarządu Grupy Nokaut, właściciela Nokaut.pl.

Poza nawiązaniem współpracy z kolejnymi partnerami Grupa Nokaut.pl skupia się na rozwoju platformy zakupowej, m.in. wprowadzenie prowizji za sprzedaż. W kolejnych etapach rozwoju Platformy Zakupowej All-in-One:

  • Zbudowanie bardzo dobrej jakości bazy danych produktów
  • Stworzenie kompletnej dokumentacji projektowej
  • Wdrożenie wersji Beta Platformy Zakupowej na Serwisie Nokaut.pl oraz w aplikacji mobilnej
  • Zmiana szaty graficznej Serwisu Nokaut.pl
  • Pozyskanie sprzedawców do współpracy z Platformą Zakupową
  • Przygotowanie kampanii marketingowej promującej Platformę Zakupową
Sylwester KozakGrupa Nokaut.pl również w Onet.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.