Grupa o2 uruchomiła serwis Ekspert.pl

Grupa o2 uruchomiła serwis Ekspert.pl (www.ekspert.pl), platforma Q&A (pytania i odpowiedzi), która w zamyśle zbierać będzie w jednym miejscu społeczność pomocnych ekspertów skupionych na praktycznych zagadnieniach.

Konstrukcja serwisu i stawiane przed nim cele są czytelne, a mechanizmy zostały wypróbowane w projektach Samosia.pl, PrawoSOS.pl, Planowo.pl, DobraMama.pl/DobryTata.pl, forum HotMoney.pl (http://forum.hotmoney.pl) oraz Kowbojki.pl. Gałąź serwisów Q&A w ostatnich 2 latach jest jednym z liderów wzrostu w ramach portfela serwisów Grupy o2.

“Ekspert.pl jest przykładem pragmatycznego podejścia do społeczności. Proste przy pierwszym kontakcie narzędzia, które użytkownikom zaawansowanym oferują dodatkowy zestaw funkcjonalności.” – mówi Michał Brański, członek zarządu Grupa o2. “Na koniec 2010 roku spodziewamy się ok. 1 mln RU zasięgu.”

www.ekspert.pl

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry