Grupa Onet.pl i KupBilet.pl łączą siły

Grupa Onet.pl nawiązała strategiczną współpracę z dystrybutorem biletów KupBilet.pl, w wyniku której uruchomiono nowy serwis z informacjami o nadchodzących wydarzeniach z bezpośrednią możliwością zakupu biletów na www.kupbilet.onet.pl. Na rynku kompleksowej obsługi związanej z biletami brakowało takiego mocnego sojuszu – przekonują twórcy projektu.

kupbilet.onet.plW nowym serwisie użytkownicy mogą zapoznać się z informacjami o nadchodzących wydarzeniach rozrywkowych, sportowych, kulturalnych i biznesowych (m.in. szkoleniach) oraz bezpośrednio zakupić bilet z wykorzystaniem platformy online obsługiwanej przez KupBilet.pl. Na portalu Onet.pl będą pojawiają się dodatkowo treści redakcyjne opisujące szczegółowo najciekawsze wydarzenia i powiązane z nimi tematy.

Połączenie siły Grupy Onet i KupBilet.pl zapewni użytkownikom dostęp do najbardziej kompleksowej oferty zakupu biletów na wydarzenia w Polsce. Od informacji do zakupu biletu tylko jeden click. Na współpracy skorzystają wszyscy organizatorzy wydarzeń.  którym automatycznie zapewniamy pełną obsługę redakcyjną planując interesujące działania promocyjne oraz zapewniamy wygodny kanał sprzedaży biletów – mówi Karina Hertel dyrektor zarządzająca segmentem lifestyle & kultura w Grupie Onet-RAS.

Na rynku kompleksowej obsługi związanej z biletami brakowało takiego mocnego sojuszu. Cieszymy się, że partnerem Grupy Onet został nasz portal KupBilet.pl – komentuje Marcin Krysiński prezes zarządu KupBilet.pl – Według analiz i przygotowanej oferty liczymy na dotarcie do wszystkich rodzajów wydarzeń, koncertów, festiwali, imprez sportowych jak i szkoleń oraz innych 'biletowanych’ eventów w Polsce. Promocja redakcyjna w Onet i obsługa sprzedaży biletów przez KupBilet od teraz pod jedną marką KupBilet.Onet.pl to ogromna zaleta zarówno dla kupujących bilety jak i organizatorów wydarzeń.

KupBilet.pl jest aktywny na rynku dystrybucji biletów w Polsce od ponad 15 lat i ma wyłącznie polski kapitał. Sprzedaż odbywa się zarówno w internecie jak i w sieci stacjonarnej oferując blisko 1000 punktów zakupu. Dotychczas w sieci KupBilet.pl nabyto ponad 30 milionów biletów na tysiące eventów.

Wpisy promowane

Wydarzenia

E-COMMERCE CHALLENGE 2024
23.05.2024 - 24.05.2024
Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top