Gry on-line w Gadu-Gadu

Opublikowano: 14 stycznia 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Gadu-Gadu wprowadziło dzisiaj gry on-line – użytkownicy mogą zmierzyć się ze sobą m.in. w takich klasycznych grach, jak: kółko i krzyżyk, kości, warcaby, czy statki.
Aby zagrać w gry, wystarczy napisać na nr GG:777 lub wejść na stronę www.mojageneracja.pl/gry lub www.gadufun.pl i następnie postępować wg instrukcji.

Użytkownik może grać z komputerem (botem) lub innym użytkownikiem Gadu-Gadu. Połączenie gier z komunikacją przez Gadu-Gadu daje dodatkową możliwość komentowania przebiegu gry na bieżąco.

Ciekawostką jest możliwość grania bezpośrednio w telefonie komórkowym, należy mieć tylko zainstalowaną najnowszą wersję mobilnego Gadu-Gadu. Dzięki temu granie w komórce może uprzyjemnić nam czekanie na autobus lub być doskonałym zajęciem w innych sytuacjach, gdy jesteśmy z daleka od komputera. Aby zagrać z innym użytkownikiem, należy zaznaczyć jego kontakt na liście i z menu Kontakty wybrać pozycję Gry oraz nazwę gry. Wtedy do drugiego gracza wysyłane jest zaproszenie do zabawy. Po zaakceptowaniu rozpoczyna się wirtualna gra.

W przypadku braku akceptacji pojawia się możliwość grania z botem (systemem informatycznym). Aby zagrać z botem, do listy kontaktów należy dodać numer GG:777, zaznaczyć go i postępować tak, jak w grze z drugą osobą. Z pewnością bot nie odmówi nigdy partyjki w żadnej grze.

W gry można grać również poprzez stronę www i WebGadu, czyli wersję komunikatora dostępną w przeglądarce.

Komendy dostępne są po wpisaniu hasła POMOC w oknie rozmowy. Granie odbywa się na stronie internetowej, komunikaty zaś i instrukcje przesyłane są przez komunikator Gadu-Gadu, który został zintegrowany z technologią gier GG.

Gry on-line w Gadu-Gadu umożliwiają także graczom bezpośrednią komunikację w czasie rzeczywistym – na bieżąco więc użytkownicy/gracze mogą komentować swoje ruchy i strategię prowadzonej gry.

Jeśli użytkownik ma ochotę na samodzielną rozrywkę intelektualną to doskonałym wyjściem jest uruchomienie gry Sudoku, która jest adresowana tylko do jednej osoby.

www.gadufun.pl

Hanna LaskowskaGry on-line w Gadu-Gadu

Podziel się!

O autorze

hania