Gry on-line w Gadu-Gadu

Gadu-Gadu wprowadziło dzisiaj gry on-line – użytkownicy mogą zmierzyć się ze sobą m.in. w takich klasycznych grach, jak: kółko i krzyżyk, kości, warcaby, czy statki.
Aby zagrać w gry, wystarczy napisać na nr GG:777 lub wejść na stronę www.mojageneracja.pl/gry lub www.gadufun.pl i następnie postępować wg instrukcji.

Użytkownik może grać z komputerem (botem) lub innym użytkownikiem Gadu-Gadu. Połączenie gier z komunikacją przez Gadu-Gadu daje dodatkową możliwość komentowania przebiegu gry na bieżąco.

Ciekawostką jest możliwość grania bezpośrednio w telefonie komórkowym, należy mieć tylko zainstalowaną najnowszą wersję mobilnego Gadu-Gadu. Dzięki temu granie w komórce może uprzyjemnić nam czekanie na autobus lub być doskonałym zajęciem w innych sytuacjach, gdy jesteśmy z daleka od komputera. Aby zagrać z innym użytkownikiem, należy zaznaczyć jego kontakt na liście i z menu Kontakty wybrać pozycję Gry oraz nazwę gry. Wtedy do drugiego gracza wysyłane jest zaproszenie do zabawy. Po zaakceptowaniu rozpoczyna się wirtualna gra.

W przypadku braku akceptacji pojawia się możliwość grania z botem (systemem informatycznym). Aby zagrać z botem, do listy kontaktów należy dodać numer GG:777, zaznaczyć go i postępować tak, jak w grze z drugą osobą. Z pewnością bot nie odmówi nigdy partyjki w żadnej grze.

W gry można grać również poprzez stronę www i WebGadu, czyli wersję komunikatora dostępną w przeglądarce.

Komendy dostępne są po wpisaniu hasła POMOC w oknie rozmowy. Granie odbywa się na stronie internetowej, komunikaty zaś i instrukcje przesyłane są przez komunikator Gadu-Gadu, który został zintegrowany z technologią gier GG.

Gry on-line w Gadu-Gadu umożliwiają także graczom bezpośrednią komunikację w czasie rzeczywistym – na bieżąco więc użytkownicy/gracze mogą komentować swoje ruchy i strategię prowadzonej gry.

Jeśli użytkownik ma ochotę na samodzielną rozrywkę intelektualną to doskonałym wyjściem jest uruchomienie gry Sudoku, która jest adresowana tylko do jednej osoby.

www.gadufun.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry