Gryzący Charlie będzie miał swój serial

W 2007 r. na YouTube zadebiutował klip „Charlie Bit My Finger”. Film zdobył ogromną popularność. Na tyle dużą, że jego bohaterowie doczekają się własnego serialu.

Wideo przedstawiające uroczych braci gryzących swoje palce obejrzano przez pięć lat ponad 486 mln razy. To szósty pod względem popularności klip w historii YouTube. Dzięki reklamom wyświetlanym przy filmie rodzice malców zarobili ponad 500 tys. dolarów.

Harry i Charlie, mający obecnie osiem i sześć lat, staną się bohaterami internetowego serialu. Firmy Viral Spiral oraz Rightster zajmą się produkcją filmów śledzących dalsze losy gryzącej się rodziny. Damien Collier, szef Viral Spiral, zdradził, że spodziewać się można m.in. chłopców recenzujących popularne klipy na YouTube. Celem jest sprzedaż reklam i pakietów sponsorskich. Jeśli format się sprawdzi, chłopcy być może zawitają do telewizji.

Nie ma jeszcze dokładniejszych informacji dotyczących daty premiery serialu. Czy może odnieść sukces bliski oryginalnemu klipowi? Zadanie będzie trudne skoro ten doczekał się własnego bloga czy… mobilnej aplikacji.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry