Grzegorz Wójcik będzie prezesem DreamLab Onet.pl

Opublikowano: 9 maja 2006. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

Grupa Onet.pl SA i jej grupa kapitałowa (“Grupa Onet”), czołowa polska grupa działająca w obszarze Nowych Mediów, informuje, że od 1 lipca 2006 roku Grzegorz Wójcik dołączy do grupy medialnej ITI. Będzie się zajmował  rozwojem projektów multimedialnych w ramach Grupy, w tym również projektów internetowych. Grzegorz Wójcik zostanie również Prezesem Zarządu Dream Lab Onet.pl Sp.z o.o.(„DreamLab Onet.pl”).

Jan Łukasz Wejchert, prezes Zarządu Spółki Grupa Onet.pl SA: Jesteśmy bardzo zadowoleni, że do Grupy ITI dołączy Grzegorz Wójcik, człowiek o dużym doświadczeniu w branży internetowej, współodpowiedzialny w ostatnich latach za sukcesy Interii. Nasze ambicje związane z dążeniem do zostania najlepszym multimedium, łatwiej będzie nam realizować dzięki nowej energii oraz unikalnemu doświadczeniu, które Grzegorz Wójcik wniesie do Grupy Onet. Jestem przekonany, że powierzając jemu rozwój naszego centrum kompetencyjnego w obszarze nowych technologii internetowych i multimedialnych, zrobimy milowy krok w kierunku realizacji naszego celu.

Grzegorz Wójcik: W ramach grupy medialnej ITI będę zajmował się prowadzeniem nowych przedsięwzięć związanych z innowacyjnymi technologiami internetowymi i mobilnymi oraz rozwojem cyfrowych kanałów dystrybucji multimediów. Jednym z projektów, jakie będę prowadził jest centrum badawczo-rozwojowe DreamLab.

Grzegorz Wójcik (ur. 1976) pracę zawodową rozpoczął w 1997 roku w RMF FM gdzie m.in. realizował strategię radia w dziedzinie nowych technologii i zarządzał Działem Internetu. W 1999 roku rozpoczął z ramienia stacji RMF FM uczestnictwo w pracach nad stworzeniem portalu internetowego. Od momentu zawiązania spółki Interia.pl pełnił funkcję Wiceprezesa Zarządu i Dyrektora Programowego.

Grupa Onet jest właścicielem 100% kapitału zakładowego spółki DreamLab Onet.pl – kompetencyjnego centrum rozwoju nowych technologii internetowych i multimedialnych Grupy ITI. Spółka ta została zawiązana 25 kwietnia 2006 roku. Przedmiotem jej działalności będą prace badawczo-rozwojowe, projektowanie i wdrażanie nowoczesnych technologii internetowych i mobilnych oraz wytwarzanie oprogramowania, przede wszystkim z myślą o potrzebach Onet.pl, największego polskiego portalu internetowego. Siedzibą DreamLab Onet.pl jest Kraków.

www.onet.pl

Hanna LaskowskaGrzegorz Wójcik będzie prezesem DreamLab Onet.pl

Podziel się!

O autorze

hania