GTS Polska wygrała przetarg

GTS Pronet Sp. z o.o., wchodząca w skład grupy GTS Polska wygrała przetarg na usługę Dostępu do Światowej Sieci Internet. Przetarg został zorganizowany przez osiemnaście akademickich miejskich sieci komputerowych będących uczestnikami porozumienia sieci POL-34/622.

Do przetargu zaproszono wiodących dostawców usług telekomunikacyjnych i transmisji danych. W gronie tych firm znalazły się między innymi ENERGIS POLSKA Sp. z o.o., TEL-ENERGO S.A., T-SYSTEM POLSKA, IP TRANSIT Sp. z o.o., CROWLEY DATA POLAND Sp. z o.o., TELEKOMUNIKACJA KOLEJOWA Sp. z o.o. oraz ATM S.A.

„Wygrana w przetargu, rozpisanym przez jednego z najbardziej wymagających odbiorców profesjonalnych usług internetowych jakim jest sieć akademicka POL-34/622, napawa nas dumą i potwierdza, że usługi świadczone przez GTS są na najwyższym, światowym poziomie. Co ważniejsze nasza współpraca z siecią POL-34/622 trwa już od ponad trzech lat.” – komentuje Marcin Sikorski, dyrektor sprzedaży GTS.

GTS Polska wygrała przetarg 1Przedmiotem przetargu były usługi, które mają zapewnić Akademickim Miejskim Sieciom Komputerowym dostęp do międzynarodowych zasobów internetowych z przepustowością w zakresie 300 Mbit/s do 10 Gbit/s. W celu zapewnienia najwyższej jakości połączeń transmisja będzie realizowana przez dwa niezależne łącza do dwóch międzynarodowych węzłów sieci GTS CE (GTS Central Europe), największego w Europie Centralnej alternatywnego operatora telekomunikacyjnego. Sieć GTS CE jest podłączona do światowej sieci Internet przez dwóch niezależnych operatorów British Telecom i Sprint International.

http://www.gts.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top