GTS Polska wygrała przetarg

Opublikowano: 10 grudnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

GTS Pronet Sp. z o.o., wchodząca w skład grupy GTS Polska wygrała przetarg na usługę Dostępu do Światowej Sieci Internet. Przetarg został zorganizowany przez osiemnaście akademickich miejskich sieci komputerowych będących uczestnikami porozumienia sieci POL-34/622.

Do przetargu zaproszono wiodących dostawców usług telekomunikacyjnych i transmisji danych. W gronie tych firm znalazły się między innymi ENERGIS POLSKA Sp. z o.o., TEL-ENERGO S.A., T-SYSTEM POLSKA, IP TRANSIT Sp. z o.o., CROWLEY DATA POLAND Sp. z o.o., TELEKOMUNIKACJA KOLEJOWA Sp. z o.o. oraz ATM S.A.

„Wygrana w przetargu, rozpisanym przez jednego z najbardziej wymagających odbiorców profesjonalnych usług internetowych jakim jest sieć akademicka POL-34/622, napawa nas dumą i potwierdza, że usługi świadczone przez GTS są na najwyższym, światowym poziomie. Co ważniejsze nasza współpraca z siecią POL-34/622 trwa już od ponad trzech lat.” – komentuje Marcin Sikorski, dyrektor sprzedaży GTS.

GTS Polska wygrała przetarg 1Przedmiotem przetargu były usługi, które mają zapewnić Akademickim Miejskim Sieciom Komputerowym dostęp do międzynarodowych zasobów internetowych z przepustowością w zakresie 300 Mbit/s do 10 Gbit/s. W celu zapewnienia najwyższej jakości połączeń transmisja będzie realizowana przez dwa niezależne łącza do dwóch międzynarodowych węzłów sieci GTS CE (GTS Central Europe), największego w Europie Centralnej alternatywnego operatora telekomunikacyjnego. Sieć GTS CE jest podłączona do światowej sieci Internet przez dwóch niezależnych operatorów British Telecom i Sprint International.

http://www.gts.pl

Sylwester KozakGTS Polska wygrała przetarg

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.