Gwarantowane 100.000 w Otoloto

Opublikowano: 12 maja 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Onet.pl i Direct One proponują Internautom grającym w Otoloto nowy konkurs on-line. Każdy, kto zagra w Otoloto w dniach 15-29 maja przynajmniej raz, będzie brał udział w losowaniu nagrody pieniężnej w wysokości 100 000 złotych – niezależnie od tego, czy wytypuje szczęśliwą szóstkę, czy nie. Bezprecedensowa w polskim Internecie nagroda w gotówce zostanie wylosowana w serwisie Otoloto.onet.pl już w piątek, 30 maja 2003 roku.

Internauci korzystający z OnetKonekt mają możliwość gry on-line w serwisie otoloto.onet.pl od początku marca 2003. Codzienna szansa na wielką wygraną, bez konieczności wstawania od komputera, jest bez wątpienia jedną z najciekawszych atrakcji dla użytkowników OnetKonekt – numeru dostępowego do Internetu oferowanego przez Onet.pl i Energis Polska.

Gra w Otoloto polega na typowaniu liczb on-line. Grający ma szansę codziennie wygrać główną nagrodę, po trafnym skreśleniu 6 z 49 liczb i prawidłowej odpowiedzi na pytanie, związane z działalnością sponsora serwisu.

Od 1 czerwca grać będą mogli wszyscy Internauci, nie tylko łączący się z Siecią przez numer dostępowy 020 95 80.

http://otoloto.onet.pl

Sylwester KozakGwarantowane 100.000 w Otoloto

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.