Gwarantowane 100.000 w Otoloto

Onet.pl i Direct One proponują Internautom grającym w Otoloto nowy konkurs on-line. Każdy, kto zagra w Otoloto w dniach 15-29 maja przynajmniej raz, będzie brał udział w losowaniu nagrody pieniężnej w wysokości 100 000 złotych – niezależnie od tego, czy wytypuje szczęśliwą szóstkę, czy nie. Bezprecedensowa w polskim Internecie nagroda w gotówce zostanie wylosowana w serwisie Otoloto.onet.pl już w piątek, 30 maja 2003 roku.

Internauci korzystający z OnetKonekt mają możliwość gry on-line w serwisie otoloto.onet.pl od początku marca 2003. Codzienna szansa na wielką wygraną, bez konieczności wstawania od komputera, jest bez wątpienia jedną z najciekawszych atrakcji dla użytkowników OnetKonekt – numeru dostępowego do Internetu oferowanego przez Onet.pl i Energis Polska.

Gra w Otoloto polega na typowaniu liczb on-line. Grający ma szansę codziennie wygrać główną nagrodę, po trafnym skreśleniu 6 z 49 liczb i prawidłowej odpowiedzi na pytanie, związane z działalnością sponsora serwisu.

Od 1 czerwca grać będą mogli wszyscy Internauci, nie tylko łączący się z Siecią przez numer dostępowy 020 95 80.

http://otoloto.onet.pl

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry