Gwiazdka2010.pl – inspiracje na świąteczne podarunki (art. spons.)

Opublikowano: 9 grudnia 2010. Kategoria: Wpisy Promowane. Tagi: ,

Gwiazdka 2010 to projekt Grupy AMP Media, który powstał z myślą o wszystkich użytkownikach Internetu poszukujących inspiracji na świąteczne prezenty dla swoich najbliższych. Kampania reklamowa serwisu odbędzie się m.in. w popularnych wyszukiwarkach internetowych, na portalu Wirtualna Polska oraz na portalach społecznościowych.
Strona www.gwiazdka2010.pl posiada niezwykle różnorodny asortyment produktów przeznaczonych na gwiazdkowe upominki dla całej rodziny. Użytkownik bez problemu odnajdzie tutaj propozycje prezentów dla wszystkich bliskich dzięki odpowiednim podziałom na kategorie.

Gwiazdka2010.pl – inspiracje na świąteczne podarunki (art. spons.) 1

Pomoże to zaoszczędzić wiele czasu na szukaniu świątecznych podarunków. Istnieje również możliwość wysłania darmowej kartki z życzeniami do znajomych oraz zaciągnięcia kredytu gotówkowego na święta.
Na uwagę zasługuje fakt, że na Gwiazdka2010.pl można znaleźć produkty 
z różnych branży – począwszy od sprzętu sportowego, poprzez akcesoria samochodowe, na książkach dla dzieci skończywszy. Projekt jest więc ogromnym udogodnieniem dla wszystkich, którzy w dalszym ciągu szukają odpowiednich prezentów na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia.
www.gwiazdka2010.pl

(artykuł sponsorowany)

Sylwester KozakGwiazdka2010.pl – inspiracje na świąteczne podarunki (art. spons.)

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.