HanBright wystartował z nową wersją serwisu Ciufcia.pl

HanBright SA wystartował z nową wersją swojego najpopularniejszego serwisu dla rodziców i dzieci – Ciufcia.pl. Zmiany na serwisie dotyczą zarówno samego wyglądu portalu, jak i absolutnej przebudowy systemu.

Nowa grafika i nowy interfejs, polegający na uspójnieniu wyglądu okienek i ikon, to tylko niektóre zmiany na serwisie www.ciufcia.pl. Oprócz tego twórcy portalu zadbali o usprawnienie procesów płatności, możliwość łatwego logowania i rejestracji w dowolnym miejscu serwisu, możliwość połączenia konta z kontem na Facebooku oraz o szybki kontakt z działem obsługi Klienta, poprzez nowy panel pomocy.
HanBright wystartował z nową wersją serwisu Ciufcia.pl 1

Zmianom uległ również cały system aplikacji, który został przebudowany od początku. Umożliwi on udostępnianie gier na zewnętrznych serwisach. Dzięki oprogramowaniu serwisu od początku, ekspansja na rynki zagraniczne i wdrożenie serwisu w innych językach przebiegnie bardzo płynnie. System został także dostosowany do wszelkich akcji konkursowych, co z pewnością ucieszy użytkowników serwisu.

Ekipa Ciufcia.pl przygotowała także gry w 3D oraz takie, gdzie przy użyciu mikrofonu i kamery można przenieść się w wirtualny świat. Ale nie tylko, bo HanBright SA pracuje nad wersją mobilną portalu, gdzie dzięki urządzeniom iPad czy Iphone z serwisu będzie można korzystać bez ograniczeń.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry