HAYS Poland rozpoczyna rekrutacje na Pomorzu

Firma HAYS Poland otworzyła w dn. 17 września br. nowe biuro w Gdyni. Trójmiejskie biuro jest czwartym z kolei w Polsce, po placówkach działających w Warszawie, Katowicach i Wrocławiu.
Decyzja o otwarciu kolejnego biura na przestrzeni pięciu lat od czasu rozpoczęcia przez HAYS działalności w Polsce, była podyktowana dynamicznym rozwojem firmy oraz rosnącymi potrzebami rekrutacyjnymi przedsiębiorstw poszukujących najlepszych specjalistów.

„Pomorze to jeden z najszybciej rozwijających się regionów w Polsce, dlatego chcemy wyjść naprzeciw firmom coraz częściej zgłaszającym nam swoje potrzeby rekrutacyjne w tej części kraju. Jednocześnie zauważamy też starania władz lokalnych o stworzenie korzystnych warunków do rozwoju przedsiębiorczości oraz inwestycji, co w niedalekiej przyszłości z pewnością przyczyni się do wzrostu liczby ofert pracy.” – mówi Michał Młynarczyk Country Manager HAYS Poland.

W początkowych miesiącach działalności rekrutacje w trójmiejskim oddziale HAYS Poland będą prowadzone przez dywizje:

•    Accountancy & Finance – rekrutacje dla działów finansowych firm z różnych branż, dla polskich i zagranicznych banków, funduszy inwestycyjnych, towarzystw ubezpieczeniowych, firm leasingowych oraz doradztwa strategicznego strategicznego finansowego.
•    Manufacturing – projekty rekrutacyjne w ramach tej dywizji będą realizowane dla firm produkcyjnych z sektorów: motoryzacji, energetyki, przemysłu elektronicznego, chemicznego i FMCG.
•    Construction & Property – dywizja będzie rekrutować na stanowiska specjalistyczne w dziedzinie architektury i projektowania, budownictwa lądowego i wodnego, doradztwa inżynieryjnego, energetyki, inżynierii środowiskowej, usług deweloperskich i zarządzania nieruchomościami.
•    Sales & Marketing – w zakresie prowadzonych projektów znajdą się stanowiska związane ze sprzedażą, marketingiem oraz logistyką dla firm z sektora dóbr konsumpcyjnych, sieci handlowych, sieci elektro, jak również TV/AGD.
•    IT & Telecom – z kompleksowej obsługi doradztwa personalnego będą mogły korzystać firmy z sektora technologii informatycznych oraz telekomunikacji: producenci oprogramowania i rozwiązań hardware’owych, integratorzy IT przedsiębiorstwa świadczące usługi informatyczne, telefoniczne centra obsługi klienta, operatorzy i dostawcy usług telekomunikacyjnych.

„W miarę rozwoju naszego nowego oddziału, będziemy poszerzać zakres usług o kolejne działy rekrutacji specjalistycznej dla przedsiębiorstw działających także w innych branżach.” – dodaje Kaja Zielonka, Koordynator Biura w Trójmieście.

Siedziba HAYS w Gdyni mieści się na najwyższym piętrze kompleksu biurowo – handlowego „Centrum Kwiatkowskiego” przy ul. 10 Lutego 16.

www.hays.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top