Hirek Wrona w TEQUILADIGITAL

Opublikowano: 7 października 2004. Kategoria: Rynek. Tagi:

Hirek Wrona pokieruje działalnością nowo utworzonej agencji usług interaktywnych i multimedialnych w ramach TBWACommunication Group o nazwie TEQUILADIGITAL.

TEQUILADIGITAL zajmie się świadczeniem usług marketingowych z wykorzystaniem nowoczesnych form interaktywnej komunikacji z klientem. Początkowo będzie obsługiwać obecnych klientów grupy, ale w przyszłości zajmie się również pozyskiwaniem nowych reklamodawców. Pierwszym zadaniem Hirka Wrony jest zbudowanie zespołu obsługującego Klientów oraz realizacja prac dla dotychczasowych Klientów grupy.

'TEQUILADIGITAL to nowa marka w ramach TBWA, z którą wiążemy duże nadzieje na szybki rozwój. Nowa oferta grupy uzupełni bogate portfolio oferowanych przez nas usług o działania w sferze mediów interaktywnych. Dzięki temu staniemy się agencją bardziej konkurencyjną poprzez dostarczanie kompleksowych usług dla wszystkich naszych Klientów' – mówi Christian Lainer, Prezes TBWACommunication Group.

http://tequila-btl.pl

Sylwester KozakHirek Wrona w TEQUILADIGITAL

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.