Hitachi Data Systems i ComputerLand S.A. podpisały umowę partnerską

Opublikowano: 28 września 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Hitachi Data Systems, spółka zależna Hitachi Ltd. (NYSE:HIT), oraz ComputerLand S.A. , jeden z wiodących polskich integratorów systemów teleinformatycznych, podpisały umowę partnerską. Dzięki porozumieniu klienci ComputerLandu uzyskają dostęp do bogatszej oferty najwyższej klasy systemów pamięci masowej oraz rozwiązań umożliwiających m.in. zwiększenie dostępności danych, wykonywanie kopii zapasowych oraz przesyłanie danych pomiędzy ośrodkami ich przetwarzania. Jest to szczególnie ważne przy zabezpieczaniu danych przed skutkami awarii i katastrof.

Oferując systemy pamięci Hitachi, ComputerLand rozszerzy portfolio produktów oraz usług z zakresu składowania i przechowywania danych do zastosowań w aplikacjach krytycznych dla działalności przedsiębiorstw, gdzie wymagane są rozwiązania charakteryzujące się wysoką dostępnością i niezawodnością. W szczególności dotyczy to zapewniania ciągłości działania organizacji, wymagających nieustannej replikacji danych oraz konsolidacji zasobów dyskowych i archiwizacji danych.

„Przewidując wzrost zapotrzebowania Klientów na rozwiązania zapewniające nieprzerwane działanie systemów informatycznych w sytuacjach kryzysowych, związaliśmy się z partnerem, którego oferta produktów i usług znacząco zwiększa nasze możliwości w zakresie tworzenia oraz ochrony infrastruktury krytycznej organizacji komercyjnych i państwowych” – powiedział Michał Danielewski, Dyrektor Generalny ComputerLand.

Zdaniem Krzysztofa Celmera, dyrektora polskiego oddziału Hitachi Data Systems: „Współpraca z ComputerLandem jest dla nas bardzo istotna i wiążemy z nią duże nadzieje. Ugruntowana pozycja firmy ComputerLand na polskim rynku oraz szereg przeprowadzonych przez nią wdrożeń dają szansę na dotarcie produktów HDS do bardzo dużego grona odbiorców. Wysoko wykwalifikowana kadra i doświadczenia zdobyte w trakcie realizacji wielu projektów stanowią także gwarancje udanych wdrożeń rozwiązań opartych o systemy HDS.”

http://www.hds.com

http://www.computerland.pl

Sylwester KozakHitachi Data Systems i ComputerLand S.A. podpisały umowę partnerską

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.