Hitachi i Solidex partnerami

Hitachi Data Systems, spółka będąca w 100% własnością Hitachi Ltd. (NYSE: HIT), oraz SOLIDEX S.A. , jeden z wiodących polskich integratorów systemów teleinformatycznych, podpisały umowę partnerską. Na mocy podpisanego porozumienia SOLIDEX wprowadzi do oferty systemy dyskowe Hitachi i będzie je wykorzystywał we wdrażanych przez siebie projektach.

Zdaniem Ruperta Grafendorfera, dyrektora ds. operacyjnych Hitachi Data Systems na Europę Środkową i Wschodnią: „SOLIDEX jest jednym z wiodących polskich integratorów systemów teleinformatycznych. Ugruntowana pozycja na rynku i szereg przeprowadzonych wdrożeń dają szansę na dotarcie produktów HDS do bardzo dużego grona odbiorców. Wysoko wykwalifikowana kadra inżynierów i ich doświadczenia zdobyte w trakcie realizacji wielu projektów stanowią gwarancje udanych wdrożeń rozwiązań opartych o systemy HDS.”

Do tej pory rozwiązania wdrażane przez SOLIDEX zyskały uznanie ponad 700 klientów, reprezentujących największe przedsiębiorstwa wszystkich sektorów gospodarki, w tym m.in. największe banki, operatorów telekomunikacyjnych, a także agendy rządowe. „SOLIDEX przykłada dużą wagę do rozwoju strategii sprzedaży urządzeń pamięci masowej, inwestując w ludzi, marketing i technologię, dlatego też idealnie pasuje do naszego modelu biznesowego opartego na współpracy z partnerami” – dodał Rupert Grafendorfer.

http://www.solidex.com.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top