home.pl kreuje

Opublikowano: 20 stycznia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

W celu zwiększenia komfortu korzystania z oferty firmy – Unity Line uruchomiła właśnie nowy serwis internetowy unityline.pl, którego kreację przygotowała home.pl

„Chcielibyśmy, aby nasz nowy serwis stał się efektywnym instrumentem wspierającym promocję marki i jednocześnie narzędziem komunikacji między firmą i jej klientami.”- mówi Katarzyna Moryc z Działu Marketingu Unity Line.

Klasyczna estetyka designu podporządkowana jest nakazowi funkcjonalności rozbudowanej treści serwisu. Nadrzędnym celem prac projektowych było bowiem maksymalne uproszczenie procesu dotarcia do pożądanych informacji. Stąd pomysł stworzenia skróconej wersji menu, umożliwiającej szybki dostęp do rozkładów rejsów, cenników i rezerwacji.

Serwis stworzony w technologiach HTML, Flash, PHP, MySQL i JavaScript umożliwia przyszłym podróżnym m.in. złożenie rezerwacji na wybrany rejs, zapoznanie się z ofertą Biura Podróży czy odbycie wirtualnej podróży po promie.

http://www.unityline.pl
http://www.home.pl

Sylwester Kozakhome.pl kreuje

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.