Home.pl

home.pl będzie sprzedawać usługi CDA Premium

Współpraca pomiędzy home.pl i CDA zakłada dystrybucję kodów przedpłaconych, które umożliwią korzystanie z oferty wideo na żądanie w serwisie CDA Premium. Kody prepaid to pierwsze produkty z branży rozrywkowej dostępne w serwisie home.pl. To kolejny krok w kierunku rozwoju oferty marketplace w home.pl. Dostrzegamy potencjał i dynamikę rozwoju internetowej branży rozrywkowej. Dlatego wzbogacamy naszą ofertę …

home.pl będzie sprzedawać usługi CDA Premium więcej »

home.pl rozpoczyna sprzedaż usług na Węgrzech i w Bułgarii

Uruchomienie sprzedaży dla małych i średnich firm w dwóch nowych krajach to element strategii home.pl zakładającej obecność na co najmniej piętnastu rynkach zagranicznych do 2025 roku. W ofercie znajdują się także m.in. narzędzia związane z obecnością w Internecie, e‑commerce, bezpieczeństwem sieciowym czy wspierające zaawansowaną pracę grupową. Bułgaria i Węgry to kraje z wysokim wzrostem PKB i …

home.pl rozpoczyna sprzedaż usług na Węgrzech i w Bułgarii więcej »

home.pl: liczymy na 8-10 tys. klientów naszego kreatora [wywiad]

W ramach cyklu „Poznajmy się”, w którym przybliżamy znane produkty i marki działające na rynku internetowym, rozmawiamy z Dariuszem Kowalskim, kierownikiem ds. hostingu w home.pl. Pytamy o nowy kreator stron WWW. Czy takie kreatory działają i na ile klientów chce liczyć home.pl? Zapraszamy do wywiadu.

home.pl przedstawia nowe pakiety hostingowe

home.pl przedstawił nowe usługi hostingowe – Business Cloud. Obecnie klienci mogą wybierać wśród czterech pakietów w cenie od 16,67 zł do 75 zł miesięcznie. Do 11 listopada nowe usługi można zamawiać jednak z bardzo dużym rabatem sięgającym nawet 70 proc.

Polskie małe i średnie firmy nie potrafią promować się w internecie

Ponad połowa małych i średnich firm nie postrzega internetu jako narzędzia dotarcia do międzynarodowych klientów i nie jest też świadoma możliwości promocyjnych, jakie daje sieć. Tymczasem aż 68 proc. firm przyjmujących zamówienia z innych krajów Unii Europejskiej za pośrednictwem WWW, to firmy małe.

Przewiń do góry