HONKI Multimedia dla Reklamofon.pl

Reklamofon to nowa usługa pozwalająca za darmo dzwonić na telefony stacjonarne w kraju i  za granicą. Wykonywane przez użytkownika połączenie telefoniczne sponsorowane jest przez reklamy video wyświetlane w trakcie trwania rozmowy.

Reklamofon nie wymaga rejestracji, dodatkowego sprzętu, czy pobierania oprogramowania. Aby skorzystać z usługi, należy podać numer swojego telefonu stacjonarnego oraz numer, na który chcemy zadzwonić. Po chwili darmowy telefon zadzwoni do nas, a po odebraniu go nawiążemy połączenie.

Tworząc Reklamofon.pl, agencja HONKI Multimedia zintegrowała 5 dostawców usług: operatora telekomunikacyjnego, firmę realizującą usługi wideo, firmę obsługującą numery PremiumSMS, system obsługujący płatności online oraz dostawcę statystyk.

– Integracja kilku dostawców usług to nie tylko ciekawe wyzwanie technologiczne, ale również organizacyjne. Prace zakończyliśmy przed ustalonym w harmonogramie terminem, co pozwoliło nam przeznaczyć dodatkowo dwa dni na testowanie enginu serwisu www  – mówi prowadzący ten projekt dyrektor Marcin Rząca.

Oprogramowanie części www serwisu Reklamofon.pl przygotowano na podstawie specyfikacji otrzymanych od spółki Reklamofon.pl.

Reklamofon.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry