HONKI Multimedia dla Reklamofon.pl

Opublikowano: 9 czerwca 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Reklamofon to nowa usługa pozwalająca za darmo dzwonić na telefony stacjonarne w kraju i  za granicą. Wykonywane przez użytkownika połączenie telefoniczne sponsorowane jest przez reklamy video wyświetlane w trakcie trwania rozmowy.

Reklamofon nie wymaga rejestracji, dodatkowego sprzętu, czy pobierania oprogramowania. Aby skorzystać z usługi, należy podać numer swojego telefonu stacjonarnego oraz numer, na który chcemy zadzwonić. Po chwili darmowy telefon zadzwoni do nas, a po odebraniu go nawiążemy połączenie.

Tworząc Reklamofon.pl, agencja HONKI Multimedia zintegrowała 5 dostawców usług: operatora telekomunikacyjnego, firmę realizującą usługi wideo, firmę obsługującą numery PremiumSMS, system obsługujący płatności online oraz dostawcę statystyk.

– Integracja kilku dostawców usług to nie tylko ciekawe wyzwanie technologiczne, ale również organizacyjne. Prace zakończyliśmy przed ustalonym w harmonogramie terminem, co pozwoliło nam przeznaczyć dodatkowo dwa dni na testowanie enginu serwisu www  – mówi prowadzący ten projekt dyrektor Marcin Rząca.

Oprogramowanie części www serwisu Reklamofon.pl przygotowano na podstawie specyfikacji otrzymanych od spółki Reklamofon.pl.

Reklamofon.pl

Hanna LaskowskaHONKI Multimedia dla Reklamofon.pl

Podziel się!

O autorze

hania