Hortex Party w Internecie

Opublikowano: 14 listopada 2006. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Trwa internetowa kampania produktów Hortex Party. Reklamy napojów obecne są w popularnych portalach i na stronach internetowych. Na potrzeby kampanii powstał także serwis internetowy www.hortexparty.pl.
Party to linia napojów owocowych stworzona dla młodych osób, które lubią spędzać czas w gronie znajomych  i przyjaciół. Miłośnicy Party, w sieci szukają nie tylko rozrywki, ale chętnie też za jej pośrednictwem zawierają nowe, znajomości.

Właśnie w serwisach towarzyskich  i społecznościowych portali, tj. wp.pl, onet.pl, gazeta.pl, interia.pl, grono.net oraz na innych stronach dedykowanych młodym ludziom będą mogli natknąć się na informacje dotyczące linii napojów Party.

Kampania przebiega pod hasłem „Party. Bardzo towarzyskie”, a formy reklamowe występujące w trzech różnych liniach kreatywnych mówią o radości, zabawie i udanych spotkaniach zawsze w najlepszym gronie – zachęcają też do odwiedzenia strony www.hortexparty.pl. Serwis ten jest zarówno źródłem informacji o produktach, jak i miejscem dobrej zabawy. Wchodząc na stronę poznamy smaki Hortex Party podkreślone oryginalną nutą smakową (m.in. nowość – Tajemnicze Porzeczki z nutą Kir Royal), a zaraz potem możemy zagrać w grę, ściągnąć jedną z wielu owocowych tapet na pulpit czy wysłać zaproszenie na party do naszych przyjaciół. Barwna grafika zmienia się w zależności od tego, który z napojów wybierzemy i nawiązuje do smaków Hortex Party.

Kampania internetowa potrwa do końca listopada 2006 r.

www.hortexparty.pl

Hanna LaskowskaHortex Party w Internecie

Podziel się!

O autorze

hania